Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022 w Telewizji Polskiej. Adam Małysz i Luiza Złotkowska ekspertami

W piątek, 4 lutego o godz. 12.15 TVP1 i TVP Sport zapraszają na transmisję ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Telewizja Polska pokaże 200 godzin rywalizacji na żywo, nie zabraknie również specjalnych studiów, podsumowań i powtórek transmisji. Igrzyska Olimpijskie potrwają do 20 lutego. W gronie ekspertów TVP dwoje medalistów olimpijskich: Adam Małysz i Luiza Złotkowska.

Sprawdź godziny transmisji ZIO Pekin 2022 w PROGRAMIE TV

Największe nadzieje medalowe Polaków podczas zimowych igrzysk związane są ze skokami narciarskimi, z short trackiem, narciarstwem alpejskim i łyżwiarstwem szybkim. Do relacjonowania zimowej imprezy czterolecia Telewizja Polska zaprosiła najlepszych sportowych dziennikarzy oraz ekspertów. Na kibiców czeka 200 godzin rywalizacji na żywo, dedykowane studia sportowe, podsumowania i powtórki transmisji. Transmisje będą dostępne w TVP1 i TVP Sport oraz równoległe w tvpsport.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport.

Prowadzącymi studio w Warszawie będą: Sylwia Dekiert, Maciej Kurzajewski, Jacek Kurowski, Rafał Patyra, Maciej Jabłoński i Maciej Adamiak. Sportowy Wieczór na czas imprezy zamieni się w Olimpijski Wieczór.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

Ceremonię otwarcia i zamknięcia skomentują: Przemysław Babiarz i Piotr Sobczyński.

Sprawdź ofertę kanału TVP Sport w PROGRAMIE TV

Do Pekinu poleci sześć ekip reporterskich, a relacje z Chin będą przekazywać: Filip Czyszanowski, Aleksander Dzięciołowski, Michał Chmielewski, Aleksander Roj i Jakub Pobożniak. Dodatkowo TVP, podczas transmisji skoków narciarskich, Marcin Rams zaprosi do specjalnego studia, a jego gośćmi będą Wiktor Pękala i Mateusz Leleń.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *