II część 2. sezonu „Fear the Walking Dead” równolegle w Polsce i USA

Serial „Fear the Walking Dead”, będący oryginalną produkcją AMC, powraca z drugą częścią 2. sezonu. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w Polsce w tym samym czasie, co w Stanach Zjednoczonych, tj. w poniedziałek, 22 sierpnia o godzinie 3:00 rano. Powtórna emisja premierowego odcinka zostanie również pokazana tego samego dnia w prime timie, o godzinie 21:00. Na drugą część 2. sezonu składa się osiem odcinków.

W kontynuacji 2. sezonu, w rodzinach Manawa, Clarków i Salazarów dojdzie do poważnych rozłamów. Wydarzenia mające miejsce na jachcie Abigail w Meksyku oddalą od siebie bohaterów, którzy od teraz, aby przeżyć, będą musieli działać na własną rękę.

Producentami wykonawczymi „Fear the Walking Dead” są Dave Erickson, Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero i David Alpert. W serialu występują: Kim Dickens jako Madison, Cliff Curtis jako Travis, Frank Dillane jako Nick, Alycia Debnam-Carey jako Alicia, Ruben Blades jako Daniel, Mercedes Mason jako Ofelia, Lorenzo James Henrie jako Chris i Colman Domingo jako Strand.

Źródło: AMC Networks International – UK 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *