Inaugrację „SuperSTARcia” obejrzało 1,1 mln widzów

Już pierwszym odcinku nowy program rozrywkowy TVP2 „SuperSTARcie” przekroczył liczbę miliona widzów. Jak zapewnia nadawca, to pierwszy program w polskich telewizjach tak obudowany nowoczesnymi usługami interaktywnymi: secondo screen, karaoke i łączność z mediami społecznościowymi.

„SuperSTARcie”, którego pierwszy odcinek w piątkowy wieczór 3 października, oglądało 1 mln 105 tys. widzów, jest całkowitą nowością w Polsce z racji formy i tematu: 10 profesjonalnych, utytułowanych wokalistów, gwiazd polskiej sceny muzycznej, mierzy się w nim z utworami i gatunkami, w których jeszcze ich nie słyszeliśmy. Opera, rock, musical, hip-hop, pop i nie tylko… Jak muzyk heavy-metalowy wypadnie w repertuarze operowym? Co się wydarzy, gdy wokaliście jazzowemu przyjdzie się zmierzyć z rapem?

Nie mniejszą nowością jest to, że widzowie (którzy jako jedyni decydują o zwycięstwie lub porażce występujących) podczas programu mają możliwość skorzystania z technologii second screen – mogą oceniać występy gwiazd, śpiewać razem z nimi dzięki opcji karaoke oraz dzielić się wybranymi momentami w mediach społecznościowych.

Strona do programu przygotowana jest tak, by każdy znalazł coś dla siebie. SuperSTARcie to prawdziwe wyzwanie dla gwiazd, więc liczymy na doping i aktywnośc fanów na naszej stronie superstarcie.tvp.pl – zachęca Mariusz Stecki, z-ca dyrektora Ośrodka iTVP-HD.

Opcje interaktywne do programu przygotował zespół portalu tvp.pl. Żeby skorzystać z bogatej oferty usług interaktywnych, wystarczy w trakcie emisji programu w TVP2 HD wejść na stronę www.superstarcie.tvp.pl. Po wciśnięciu czerwonego przycisku wybrać można najlepsze momenty programu i podzielić się nimi w mediach społecznościowych. Można także śpiewać piosenki razem z uczestnikami programu, korzystając z opcji karaoke. Jednocześnie widzowie mają możliwość oceniania wszystkich występów w internecie.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *