Inauguracja Letniego Grand Prix w skokach narciarskich w TVP

W najbliższy weekend na skoczni w Wiśle-Malince odbędą się pierwsze konkursy w ramach letniego Pucharu Świata w skokach narciarskich. Konkursy w Wiśle oraz cały cykl rywalizacji mężczyzn będzie można oglądać w Telewizji Polskiej.

Sprawdź godziny transmisji Letniego Grand Prix w PROGRAMIE TV

Na najbliższą sobotę i niedzielę zaplanowano rywalizację indywidualną zarówno kobiet i mężczyzn. Polski Związek Narciarski zgłosił do rywalizacji w kategorii kobiecej dwie zawodniczki: Nicolę Konderlę oraz Kingę Rajdę. Kadra męska jest znacznie liczniejsza – w zawodach wystąpią: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Stefan Hula, Maciej Kot, Jan Habdas, Kacper Juroszek, Tomasz Pilch, Andrzej Stękała, Paweł Wąsek, Jakub Wolny oraz Aleksander Zniszczoł. Będzie to debiut Thomasa Thurnbichlera w roli trenera Polaków.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

Transmisja konkursu indywidualnego kobiet odbędzie się w sobotę w TVP Sport od godz.10:15, a mężczyzn – od godziny 14:45 w TVP1 oraz w TVP Sport. W niedzielę natomiast zmagania skoczków będzie można śledzić od godz.12:55 w Jedynce oraz w TVP Sport, a rywalizację pań­­ ­­­– ze względu na Mistrzostwa Świata w Eugene – od II serii, czyli od godz. 18:15 w TVP Sport.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *