Inauguracja LOTTO Ekstraklasy na żywo w Eurosporcie 2

W najbliższy piątek startuje nowy sezon LOTTO Ekstraklasy. Podobnie jak w poprzednich latach dwa spotkania każdej kolejki będą transmitowane wyłącznie w kanałach Eurosportu. Relację z inaugurującego ligę starcia Wisły Płock z Lechią Gdańsk przeprowadzi Eurosport 2, w piątek o godzinie 18:00.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Eurosport będzie relacjonował wybrane mecze najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce już trzeci sezon. Podobnie jak w poprzednich latach Eurosport zapewni wyłączne relacje na żywo z dwóch spotkań w każdej kolejce, zazwyczaj z pierwszego i ostatniego meczu, jak również poniedziałkowe retransmisje dwóch meczów weekendowych.

Transmisje z meczów, które będą się rozpoczynać o godzinie 18:00, poprzedzać będzie 30-minutowe studio zawierające m.in. zapowiedzi spotkań oraz wywiady z piłkarzami i trenerami. Studio poprowadzi komentator Eurosportu wraz z zaproszonym ekspertem.

W gronie stałych komentatorów Ekstraklasy w Eurosporcie znaleźli się: Tomasz Lach, Michał Zawacki, Edward Durda i Julian Kowalski. Ekspertami stacji są: Andrzej Strejlau, Radosław Gilewicz, Maciej Terlecki, Sławomir Chałaśkiewicz i Maciej Żurawski.

Eurosport zaplanował również ciekawe publikacje dotyczące Ekstraklasy w swoich mediach społecznościowych. Na fanpage’u Eurosportu pojawią się transmisje na żywo prowadzone przez ekspertów stacji w dni meczowe z zapowiedziami spotkań, jak również utrzymane w nowym formacie studio na żywo podsumowujące kolejkę w poniedziałkowe wieczory.

Na inaugurację Ekstraklasy w najbliższy piątek Eurosport 2 pokaże o godzinie 18:00 mecz Wisły Płock z Lechią Gdańsk. Goście to jeden z mocnych kandydatów do mistrzostwa. W ubiegłym sezonie dość pechowo znaleźli się tuż za ligowym podium.

Z kolei Eurosport 1 przeprowadzi transmisję z ostatniego meczu 1. kolejki, w którym w poniedziałek o godzinie 18:00 Korona Kielce podejmie Zagłębie Lubin.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *