Inspektor Gadżet powraca na antenę Boomeranga

Wyposażony w szereg najróżniejszych gadżetów detektyw znów będzie musiał stawić czoła Doktorowi Klaufowi. Wróg planuje przejąć władzę nad światem powołując do życia prehistoryczną armię dinozaurów. Drugi sezonu serialu „Inspektor Gadżet” od poniedziałku 21 sierpnia na antenie Boomeranga.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Boomerang

Inspektor Gadżet i jego ekipa będą mieli pełne ręce roboty, bo Doktor Klauf nie daje za wygraną. Tym razem chce sklonować tyranozaura i powołać do życia prehistoryczną armię dinozaurów, która ma mu pomóc przejąć władzę nad światem. Ale to nie koniec! Klauf spróbuje też wykraść recepturę na nieśmiertelność i dzięki niej zapewnić sobie wieczne życie. Aby go powstrzymać, Inspektor Gadżet będzie musiał udać się w daleką podróż do Transylwanii.

W obliczu zagrożeń i kolejnych podstępów sił zła Penny będzie chciała walczyć z nimi tradycyjnymi metodami, jednak jej wujek, Inspektor Gadżet, ma na to zupełnie inny pomysł – uważa, że trzeba iść z duchem czasu i być nowoczesnym. Czy jego nowatorskie metody sprawdzą się w walce wrogiem? A może po raz kolejny przyciągną tylko wielkie kłopoty? Odpowiedź na to pytanie widzowie poznają oglądając nowe odcinki serialu.

Drugi sezon przygód Inspektora Gadżeta będzie można oglądać na antenie Boomeranga od 21 sierpnia. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 18:40.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *