IPLA z nową wersją aplikacji na urządzenia z iOS

W App Store pojawiła się nowa wersja aplikacji telewizji internetowej IPLA. Użytkownicy korzystający z urządzeń mobilnych z systemem iOS mogą pobierać teraz wybrane materiały VOD na smartfony i tablety i odtwarzać je bez wykorzystywania dostępu do Internetu. Nowa funkcja świetnie sprawdzi się podczas wyjazdów i wakacji.

Oprócz możliwości oglądania ulubionych kanałów telewizyjnych, popularnych seriali, programów, serwisów informacyjnych, filmów, bajek, kabaretów i koncertów, najnowsza wersja aplikacji na iOS, oznaczona numeracją 4.2.1, umożliwia pobieranie wideo bezpośrednio na urządzenie. Po zapisaniu materiałów możliwe jest ich odtwarzanie nawet w miejscach bez dostępu do Internetu lub z ograniczonym zasięgiem, np. w samolocie, w lesie, nad jeziorem czy w górach. Rozwiązanie to pozwala na zaoszczędzenie pakietu danych. Nowa funkcja wyróżnia IPLĘ na tle innych aplikacji VOD w Polsce.

Nowa wersja aplikacji jest dostępna dla wszystkich użytkowników. W Polsce wideo mogą zapisywać internauci posiadający pakiet IPLA EXTRA (możliwość pobrania materiałów Telewizji Polsat oraz filmów dla dzieci) oraz IPLA DZIECI (możliwość pobrania bajek dla dzieci), za granicą – posiadający pakiet IPLA WORLD (możliwość pobrania popularnych seriali Telewizji Polsat).

Biblioteka materiałów z prawem do czasowego ich zapisu będzie sukcesywnie poszerzana o nowe pozycje. Wśród materiałów dostępnych w różnych pakietach, na ten moment do pobrania znalazły się m.in.:
– krótkie i długie filmy dla najmłodszych: 26 obrazów długometrażowych i 13 krótkich serii, łącznie ponad 350 materiałów wideo,
– najciekawsze i najczęściej oglądane seriale Telewizji Polsat, np. „Przyjaciółki”, „Malanowski i Partnerzy”, „Małolaty”, „Drwale”, „Pielęgniarki”, „Świat według Kiepskich”, „Chłopaki do wzięcia”, „Ewa gotuje”, „Nasz nowy dom”. Razem to ponad 7 tysięcy materiałów wideo.

Po pobraniu materiałów wideo można je oglądać na swoim telefonie lub tablecie przez 48 godzin. Po tym okresie trzeba na nowo zalogować się do swojego konta w IPLI.

Najnowsza wersja aplikacji na urządzenia z systemem iOS jest już dostępna w App Store: https://itunes.apple.com/pl/app/ipla/id364900798?mt=8.

Źródło: Cyfrowy Polsat

2 Comments on “IPLA z nową wersją aplikacji na urządzenia z iOS”

  1. Mam takie pytanie do piszących na tym portalu. Info o tymże jest nowa wersja aplikacji ipla jest dostępna pojawiła się. Ale informacja o dodaniu masy kanałów do ipli nie uświadczyłem na żadnym portalu jak można było to pominąć to było około 20 kanałów dostępnych online i nawet ceny nie zostały podniesione za pakiety to było info.

    1. Pewnie dlatego, że wiele serwisów bazuje na informacjach prasowych. W przypadku nowej wersji aplikacji był takie info ze strony właściciela IPLI. W przypadku nowych kanałów już nie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *