IPLA z materiałami w 4K ULTRA HD

W telewizji internetowej IPLA pojawiła się nowość – materiały w jakości 4K od National Geographic, m.in. łącząca elementy serialu fabularnego z sekwencjami dokumentalnymi znana seria „Mars”. Użytkownicy mogą oglądać je bezpłatnie na www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA w Samsung Smart TV.

IPLA po raz kolejny wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników – teraz mogą się oni cieszyć także dostępem do materiałów w rozdzielczości 4K. Czterokrotnie większa od rozdzielczości Full HD liczba pikseli odkrywa przed widzami zupełnie nową jakość obrazu, jeszcze więcej szczegółów i jeszcze większą głębię barw oraz zapewnia niesamowicie realistyczne doznania.

Poznaj świat w 4K z IPLĄ i National Geographic

Wśród dostępnych w 4K treści z kategorii WIEDZA znalazły się seriale oraz filmy National Geographic: „Mars”, „Najwięksi myśliwi Afryki”, „Komodo: królestwo waranów”, „Borneo: sekretne królestwo”, „Dzika Wenecja”, „Za rosyjską lodową kurtyną”, „Arcytrudna misja”.

Materiały w jakości 4K dostępne są na urządzeniach obsługujących rozdzielczość Ultra HD (3840×2160) lub wyższą. Aby cieszyć się doskonałą jakością, należy zadbać o stabilne połączenie internetowe o szybkości co najmniej 25 megabitów na sekundę. W przypadku komputerów niezbędna jest najnowsza wersja przeglądarki Firefox lub Chrome.

Materiały 4K od National Geographic znalazły się w IPLI w zakładce WIEDZA.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *