Izabela Bziuk objęła stanowisko w Grupie Eurozet

Izabela Bziuk objęła stanowisko Business Projects Development Director i stanęła na czele nowej jednostki organizacyjnej w strukturach firmy: Działu Rozwoju Projektów Biznesowych Grupy Eurozet.

Dział Rozwoju Projektów Biznesowych GE zajmie się monetyzacją – w radiu i serwisach internetowych, wydarzeń o charakterze ekonomicznym, gospodarczym i konferencyjnym, objętych patronatem lub partnerstwem stacji radiowych z portfolio Grupy Eurozet. Nowa jednostka będzie funkcjonowała w ścisłej kooperacji ze wszystkimi działami sprzedaży Grupy Eurozet, pozyskując partnerów do współpracy reklamowej zawierającej atrakcyjny kontekst biznesowy, wizerunkowy i medialny. Nowy dział będzie także odpowiedzialny za organizację eventów biznesowych będących odpowiedzią na indywidualne potrzeby klientów.

Dział Rozwoju Projektów Biznesowych jest kolejnym nowo powstałym działem w strukturach sprzedaży Grupy Eurozet, w ramach dostosowywania struktury do nowych wymagań biznesowych oraz strategii sprzedaży połączonych grup radiowych.

Izabela Bziuk jest managerem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w mediach w zakresie zarządzania zespołami sprzedażowymi, zarządzania projektami oraz działaniami marketingowymi. Wcześniej pełniła funkcję dyrektor projektów specjalnych w Bonnier Polska. Od 2021 zarządzała regionalnym zespołem sprzedaży oraz zajmowała się rozwijaniem sprzedaży projektów strategicznych w Doradztwie Mediowym – obecnie w Grupie Eurozet.

Źródło: Grupa Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *