Jerzy Owsiak w Antyradiu

Jerzy Owsiak wraca do radia. W lipcu 2016 roku rozpocznie współpracę z Antyradiem, należącym do Grupy Eurozet. Stacja od lat jest jednym z głównych partnerów medialnych festiwalu Przystanek Woodstock, a także aktywnie wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Jestem dumny, że będę mógł tworzyć swoją audycję w tak bliskim mi muzycznie i klimatycznie radiu. Mam gigantyczny zapał i masę pomysłów, a przede wszystkim potężną bibliotekę muzyki z oklaskami ze wszystkich edycji Przystanków Woodstock. Satysfakcji dodaje fakt, że będę mógł ją prezentować w większym niż do tej pory przedziale czasowym, dzięki temu nie zabraknie też przestrzeni na aktywność i kontakt ze słuchaczami, bo to przecież oni są w radiowej twórczości najważniejsi – stwierdził Jerzy Owsiak komentując fakt rozpoczęcia współpracy z Antyradiem.

Audycji Jurka Owsiaka w Antyradiu będzie można słuchać w największych miastach w Polsce w tym: Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Rzeszowie i aglomeracji śląskiej, a także w całym kraju oraz poza jego granicami za pośrednictwem playera internetowego i aplikacji na urządzenia mobilne.

Obecnie redakcja Antyradia dopracowuje z Jerzym Owsiakiem szczegóły nowego programu. Najważniejszym elementem audycji będzie muzyka zarejestrowana na Przystanku Woodstock oraz informacje związane z działalnością Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie to więc kolejny przykład tego, jak można łączyć obecność na komercyjnym rynku medialnym z wykonywaniem zadań zwyczajowo określanych misją publiczną.

Jurek Owsiak i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od długiego czasu są związani z Antyradiem. Nadajemy na tych samych falach. Obecność Jurka na antenie to doskonała informacja dla wszystkich Jego fanów oraz miłośników rock&rolla – najlepszej muzyki na świecie i jej pozytywnej filozofii. Będzie się działo. Szczegóły wkrótce – powiedział Mariusz Smolarek, redaktor naczelny Antyradia.

Głos Jurka Owsiaka zabrzmi na antenie Antyradia już w lipcu.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *