Jesień 2022 na antenie Radia ZET

Od jesieni program Andrzeja Stankiewicza, podsumowujący najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia, będzie emitowany w soboty, a jego nazwa zmieni się na „6. dzień tygodnia w Radiu ZET”. Do zespołu redakcyjnego dołączył Bogdan Rymanowski, a nowością będzie popołudniowe wydanie „Gościa Radia ZET”. Po wakacyjnej przerwie wracają audycje wprowadzone w kwietniu br.

Rozmowy z politycznymi gośćmi Andrzeja Stankiewicza w „6. dniu tygodnia w Radiu ZET” będzie można usłyszeć w każdą sobotę między 9:00 a 10:00. W tygodniu po 8:00 w roli gospodarza „Gościa Radia ZET” wystąpi Bogdan Rymanowski, a popołudniowe wydanie programu emitowanego od poniedziałku do piątku po 17:00 poprowadzi Beata Lubecka.

Na codzienne poranne „Dzień dobry bardzo” zaprosi duet – Marek Starybrat i Robert Motyka (5:30-9:00). Po 9:00 wraca trzygodzinne pasmo Eweliny Pacyny „Dzień dobry bardziej”, a po nim Robert Karpowicz w muzycznym „Chwytaj dzień w Radiu ZET”. Gospodynią popołudniowego programu informacyjno-rozrywkowego „Dzieje się w Radiu ZET” (15:00-17:00) niezmiennie pozostaje Agnieszka Kołodziejska. Od 17:00 przed mikrofonem zasiądą Michał Korościel i Marcin Sońta, czyli trzy godziny humoru i sarkazmu w „Szczycie wszystkiego w Radiu ZET”, a od 20:00 Marcin Wojciechowski w codziennym notowaniu listy przebojów „Plus/minus lista Radia ZET”. Od północy do 3:00 „Jasna strona nocy” – pasmo łączące to, co już się wydarzyło z tym, co nadejdzie w najbliższych godzinach. Jej gospodarzami pozostają wymiennie Hubert Radzikowski i Adrian Nowak.

Na antenie nie zabraknie też „SzyminEMa”, „Piosenki z lektorem”, wkrętów Kamila Nosela, „Kalendarium muzycznego” czy Grażyny Torbickiej i jej audycji „Kocham cię kino”.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *