Jesień 2022 w Meloradiu

Od 5 września na antenie Meloradia pojawią się nowe programy, głosy antenowe oraz pasmo lokalne, a słuchacze będą mogli grać w urodzinowym konkursie z okazji 5-lecia stacji.

W nowej ramówce Meloradia wzmacniamy treści lokalne, które są bliskie naszym słuchaczom. W jesiennej ofercie programowej na antenie zadebiutują nowe audycje i pasma oraz nowi prowadzący, dzięki czemu, poza najprzyjemniejszą muzyką, pojawi się u nas wiele ciekawych i unikatowych treści – mówi Krystian Karwaszewski, redaktor naczelny Meloradia.

Do redakcji dołącza Adrian Nowak, który od poniedziałku do piątku w godz. 16:00-18:00 poprowadzi nowe pasmo towarzyszące „Co słychać w Meloradiu”. W Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i na Śląsku program będzie miał charakter lokalny. Obok Adriana Nowaka jego gospodarzami zostaną Waldemar Darłak i Maciej Junak.

W poniedziałki od 18:00 do 19:00 w „Akademii Wróżbity Macieja Skrzątka” słuchacze dowiedzą się o tajnikach astrologii i o tym jaki wpływ na ludzkie życie może mieć to, co dzieje się nie tylko na niebie. Tym samym „Melomagia” rozpocznie się o godzinę później i potrwa do 20:00.

Andrzeja Sołtysika będzie można usłyszeć o nowej porze i w nowej odsłonie. Miłośników filmów i seriali autor zaprasza w każdy czwartek między 18:00 a 20:00 na program „Świat kina w Meloradiu”.

W soboty i niedziele nowością będą wywiady Piotra Jędrzejka – „#7minut na gości” – emitowane od 10:00 do 12:00. Rozmowy przyjmą nie do końca przewidywalną formułę. Każdy z ich fragmentów będzie trwać dokładnie 7 minut, niezależnie na jakim etapie się znajdzie. W soboty autor porozmawia z kobietami, a w niedziele gościć będzie wyłącznie mężczyzn. Wśród jego rozmówców znajdą się gwiazdy muzyki, ekranu, internetu i szeroko rozumianej popkultury. Wywiady będzie można usłyszeć również we wtorki i środy między 18:00 a 20:00.

W jesiennej ramówce Meloradia nie zabraknie dobrze znanych pozycji w tym: „ĄĘ w Meloradiu” Kamili Kalińczak, „Kwiatów polskich” Kariny Nicińskiej, „Horoskopów wróżbity Macieja”, „Melotrendów” Alicji Myśliwiec czy „Coś do jedzenia” Pawła Lorocha.

4 września stacja będzie świętować swoje 5. urodziny. Z tej okazji organizuje konkurs, który potrwa przez cały miesiąc. Zadaniem słuchaczy będzie odgadnięcie turystycznego miejsca, o którym mówią w podpowiedziach antenowych prowadzący i osoby związane ze stacją oraz odpowiedź na pytanie, dlaczego chciałoby się tam pojechać. Finały rund odbędą się w każdy piątek września. Autorzy prawidłowych odpowiedzi i najciekawszych uzasadnień zdobędą 5 tys. zł.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *