Jesienią PULS 2 stawia na lifestyle, reality i bajki

3 września wystartowała nowa, jesienna oferta programowa PULS 2. Widzowie mogą spodziewać się propozycji, które zapewnią pełen wachlarz emocji.

PULS 2 to najbogatsza wśród stacji naziemnych oferta dla rodzin z dziećmi. Od poniedziałku do piątku o godzinie 14:30, w najdłuższym bloku dla najmłodszych widzów i ich rodziców stacja pokaże m.in.: „Pszczółkę Maję”, „Pippi”, „Stuarta Malutkiego” oraz niezapomniane polskie produkcje animowane.

Dla wszystkich, którzy szukają wytchnienia i relaksu w rodzinnym gronie i lubią wspólnie spędzać czas przed telewizorem, PULS 2 przygotował na popołudnie serial przygodowy. Od 4 września widzowie będą mogli śledzić historię młodego szlachcica – Don Diego de la Vegi €- prowadzącego podwójne życie i ukrywającego się pod maską Zorro. Codziennie podejmuje on samotną walkę z niesprawiedliwością i krzywdą, pilnując porządku w mieście. Na ten wyjątkowy, kostiumowy serial PULS 2 zaprasza od poniedziałku do piątku o godzinie 18:30.

Tej jesieni w PULS 2 na widzów czekają także inspirujące programy life stylowe. Od poniedziałku do czwartku od godzinie 19:00 będzie mowa o modzie, urodzie, zdrowym odżywianiu i kulisach życia Gwiazd… Nie zabraknie produkcji, które od pierwszych wakacyjnych emisji cieszą się dużym zainteresowaniem widzów. Stacja zaprasza do oglądania premierowych odcinków takich serii jak: „Moda na cenzurowanym”, „10 lat mniej”, „Perfekcyjne Panny Młode”, „Zostań Gwiazdą” oraz „Ból za kulisami sławy”.

Akcje zatrzymania przestępców, autentyczne pościgi i operacje antyterrorystyczne, walka z żywiołem, kulisy pracy szpitalnego oddziału ratunkowego, a wszystko to nagrane naszą kamerą… Wieczorne dwugodzinne pasmo produkcji reality przyniesie widzom dużą dawkę emocji. Od poniedziałku do czwartku od godziny 21:00 na antenie PULS 2 królować będą polskie dokumenty: „JRG w akcji”, „Zbrodnie niedoskonałe”, „Z archiwum policji” oraz „Dyżur”. Codziennie o 22:00 stacja pokaże kulisy pracy policyjnej jednostki specjalnej S.W.A.T.

Późnym wieczorem (od 23:00) w PULS 2 widzowie mogą się spodziewać sporej dawki muzycznych hitów.

Od 13 września w PULS 2 będzie jeszcze więcej rozrywki i emocji, których szukają widzowie. Wieczorem na antenie stacji zagości „Jerry Springer Show”. To nieprzewidywalny, kontrowersyjny i szalony program Jerry’ego Springera. Prowadzący show konfrontuje ze sobą największych wrogów, a ich pojedynki słowne z pewnością zaskoczą widzów. Najbardziej szokujące tematy, wbijające w fotel dyskusje – tego nie można przegapić. Zapraszamy od niedzieli do czwartku o godzinie 22:00.

Piątkowe wieczory i sobotnie popołudnia to w PULS 2 czas na relaks i dobrą zabawę przy wyśmienitych komediach! We wrześniu na antenie królować będą: Louis de Funes i Jackie Chan. PULS 2 pokaże ich niezapomniane role w takich hitach jak: „Policyjna opowieść”, cz. 1 i 2, „Project A”, cz. 1 i 2, „Pechowiec”, „Człowiek orkiestra”, „Sławna restauracja” i „Hibernatus”.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *