Jesienna pogoda nie rozpieszcza, ale Nickelodeon przygotował wartościowe programy zarówno dla najmłodszych jak i nastolatków. Na przełomie października i listopada stacja pokaże wciągające maratony, weekendy tematyczne, a także premierę: “Wojownicze Żółwie Ninja”.

Legendarne “Wojownicze Żółwie Ninja” – wracają w swoim trzecim wcieleniu. Przygody czterech wojowników i miłośników pizzy zostały stworzone w Nickelodeon Animation Studio. Seria odnosi za oceanem sukces ratingowy, dzięki czemu w realizacji jest już drugi sezon obejmujący również 26. odcinków.

W najbliższy weekend, 20 i 21 października stacja zaprezentuje maraton Szaleństwo potworów, w ramach którego pokaże tematyczne odcinki “Spongeboba Kancastoportego”, “Pingwinów z Madagaskaru” oraz “Fanboy & Chum Chum”. W ostatni weekend października – weekend Halloween na widzów czeka film “Bestia z Wolfsberga”, animowany maraton dla młodszych widzów z tematycznymi odcinkami m.in. “Kung Fu Pandy” oraz dla nastolatków tematyczne odcinki “iCarly”, “Bucket & Skinner” i “Big Time Rush”, które będą okazją do zobaczenia ulubionych bohaterów w nieco odmienionym wyglądzie.

Źródło: atmedia