Jesienna nowości w Nickelodeon

Jesienna pogoda nie rozpieszcza, ale Nickelodeon przygotował wartościowe programy zarówno dla najmłodszych jak i nastolatków. Na przełomie października i listopada stacja pokaże wciągające maratony, weekendy tematyczne, a także premierę: „Wojownicze Żółwie Ninja”.

Legendarne „Wojownicze Żółwie Ninja” – wracają w swoim trzecim wcieleniu. Przygody czterech wojowników i miłośników pizzy zostały stworzone w Nickelodeon Animation Studio. Seria odnosi za oceanem sukces ratingowy, dzięki czemu w realizacji jest już drugi sezon obejmujący również 26. odcinków.

W najbliższy weekend, 20 i 21 października stacja zaprezentuje maraton Szaleństwo potworów, w ramach którego pokaże tematyczne odcinki „Spongeboba Kancastoportego”, „Pingwinów z Madagaskaru” oraz „Fanboy & Chum Chum”. W ostatni weekend października – weekend Halloween na widzów czeka film „Bestia z Wolfsberga”, animowany maraton dla młodszych widzów z tematycznymi odcinkami m.in. „Kung Fu Pandy” oraz dla nastolatków tematyczne odcinki „iCarly”, „Bucket & Skinner” i „Big Time Rush”, które będą okazją do zobaczenia ulubionych bohaterów w nieco odmienionym wyglądzie.

Źródło: atmedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *