Jesienna ramówka Radia ZET

31 sierpnia br. rozgłośnia rozpocznie jesienny sezon. Na antenie będzie można usłyszeć Beatę Tadlę, Grażynę Torbicką, Michała Figurskiego i Szymona Majewskiego. Nie zabraknie też Kamila Nosela, Gościa Radia ZET oraz codziennej porcji Siły Muzyki.

Każdy dzień rozpocznie poranne pasmo „Dzień Dobry Bardzo”. Tym programem stacja budzi swoich Słuchaczy od lat. Od poniedziałku do piątku, (g.5-10), prowadzić je będzie trio: Robert Karpowicz, Agnieszka Kołodziejska i Marcin Sońta, którzy wprowadzą Słuchaczy w dobry nastrój nie tylko lekkim żartem, ale także codziennymi konkursami. W trakcie programu będzie można usłyszeć najnowszy wkręt Kamila Nosela i poranny wywiad „Gość Radia ZET” prowadzony przez Beatę Lubecką (g.8.02). W paśmie dziennym (g.10-14) stacja stawia na Siłę Muzyki, którą zaprezentuje Michał Adamski. W jego trakcie na antenie zagości „Niezbędnik Radia ZET”, czyli program, z którego Słuchacze dowiedzą się wszystkiego, co może im pomóc np.: w prowadzeniu domu, pracy czy planowaniu weekendowego odpoczynku. Po g. 13:00 Justyna Dżbik-Kluge rozwiąże najbardziej zawiłe problemy Słuchaczy w programie „W waszej sprawie”. Z pomocą ekspertów postara się wyjaśnić i pomóc wszystkim, którzy borykają się z różnymi przeciwnościami. W piątki, po g. 12:00, będzie można usłyszeć Grażynę Torbicką w cyklu „Kocham Cię kino”, która zarekomenduje najlepsze pozycje filmowe i serialowe.

Jesienią w Radiu ZET stawiamy na sprawdzone formaty i prowadzących, którzy zaskarbili sobie sympatię naszych Słuchaczy. Chcemy dalej budować więź z naszymi odbiorcami poprzez stałość, konsekwencję i zaangażowanie ich w tematy społeczne – komentuje Michał Celeda, Redaktor Naczelny Radia ZET.

Od poniedziałku do piątku (g.14-18), gospodarzami popołudniowego programu „Uważam ZET”, będą Ewelina Pacyna i Damian Michałowski. Wracającym z pracy, stojącym w korkach, czy odpoczywającym Słuchaczom, dotrzymają towarzystwa z dystansem komentując wydarzenia danego dnia. Wieczorami będzie można usłyszeć pasmo Siła Muzyki (g.18-21), a w nim Listę Przebojów Radia ZET Extra, w trakcie której zostanie zaprezentowanych 10 piosenek, które każdego dnia zdobyły najwięcej głosów Słuchaczy. Po niej, na swoje autorskie pasma zapraszają (g. 21-23): Tomasz Kasprzyk („Coolturalny wieczór”), Michał Figurski („NieZŁY Pacjent”), Beata Tadla („ZET jak związki – czyli rozmowy o seksie w Radiu ZET”), Justyna Dżbik-Kluge („Halo ZET”) i Marcin Wojciechowski („ZET na Punkcie Muzyki”).

W weekendy stacja stawia na rozrywkę, lifestyle i publicystkę. Sobotnie i niedzielne wydania porannego pasma „Dzień Dobry Bardzo” (g. 6-10) poprowadzi Michał Korościel, a gospodarzami rozmowy „Gość Radia ZET” będą Joanna Komolka i Łukasz Konarski. W sobotę „To właśnie weekend” i Beata Tadla, która (g. 10-13) razem z gośćmi będzie inspirować Słuchaczy do zmian i celebrowania życia. Ponadto sobotni wieczór w Radiu ZET to Siła Muzyki i Lista Przebojów (g.17-20), której notowanie, na 30 urodziny, zostało rozszerzone do 30 piosenek oraz „ZET Party” (g. 20-23), prowadzone przez Marcina Wojciechowskiego. Niedzielne wieczory w Radiu ZET to magazyn motoryzacyjny Joanny Zientarskiej i Michała Adamiuka – „ZET za kółkiem” (g.17-19), wywiad Szymona Majewskiego „Nie mam pytań” (g.19-21), z ludźmi ze świata show-biznesu, sportu i kultury, oraz sportowe podsumowanie tygodnia przygotowane przez redakcję sportową: Mikołaj Kruk, Marcin Powideł i Krzysztof Wilanowski, czyli „Sportowy Finał Tygodnia” (g.21-23).

Radia ZET można słuchać również na stronie radiozet.pl oraz przez aplikację.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *