Jesienna ramówka TTV

Jesienna oferta TTV zapowiada się bardzo ciekawie. W ramówce stacji znajdą się zarówno kontynuacje jak i nowe programy. Widzowie nadal będą mogli śledzić, np. „Olę w trasie”, „Kossakowski. Szósty zmysł. Rosja”, czy „Ostre cięcie”, a także zapoznać się z nowymi propozycjami, wśród których znajdą się, m.in. „Bar u Danuśki”, czy reaktywowana „Usterka”.

POLSKIE NOWOŚCI

„Bar u Danuśki”
Główną postacią show jest Pani Danuta (Aldona Jankowska), właścicielka baru przy drodze. Pani Danusia z natury jest raczej szorstka, osobą ciepłą tylko bywa. Wie wszystko. Kompromis to ostateczność. Ma świetnie wyrobione zdanie na każdy temat. Jest podejrzliwa i ciekawska. I przekonana, że brak kariery w polityce to wynik spisku. Dlatego zajęła się własnym biznesem. Często podpiera się anegdotami z życia znanych polityków i celebrytów. Co wyniknie z jej nowego, gastronomicznego przedsięwzięcia. Kogo ugości? Z kim zadrze? Już niebawem się dowiecie!

„Usterka”
Karolina i Tomek to młode małżeństwo. Niedawno wprowadzili się do nowego domu. Niestety nie wszystko działa w nim sprawnie. Na każdym kroku pojawiają się mniejsze lub większe usterki. A tam, gdzie coś się psuje potrzebny jest fachowiec, który to naprawi! No właśnie… fachowiec. Czy każdy, kto podejmuje się wykonania jakiejś pracy, na pewno się na tym zna?

„Dzieciaki”
Patryk jest zagubiony po rozwodzie rodziców, Asia cierpi na zaburzenia odżywiania, a Perez myśli o samobójstwie. To tylko niektórzy z bohaterów programu „Dzieciaki” i niektóre problemy, z którymi się borykają. Wszyscy są podopiecznymi fundacji Piotra Majora. Czy dzięki twórczym zajęciom zagubione i niepewne siebie dzieciaki rozwiną pasje i odmienią swoje życie?

„Odlotowy ogród”
Dwa dni, pięć tysięcy złotych i jeden ogrodnik. Jaki jest efekt takiego połączenia? Na pewno odlotowy! Od sierpnia na antenie TTV można oglądać Dominika Strzelca i jego ogrodowe metamorfozy.

POLSKIE KONTYNUACJE

„Kossakowski. Szósty zmysł. Rosja”
Igły w ciele, ognisko na głowie, pijawki na czole, diabelskie czary, hipnoza… Długo można by wymieniać to, z czym Przemek Kossakowski zmierzył się w ostatnim czasie. Tym razem chciał zobaczyć coś zupełnie innego. Ciekawość zawiodła go daleko na wschód. Do magicznej i niedostępnej Rosji.

„Ostre cięcie”
Andrzej Wierzbicki to wybuchowy mistrz nożyczek. Tomasz Schmidt – opanowany ekspert koloryzacji. Wspólnie tworzą fryzjerski team, który na antenie TTV zmienia oblicza polskich salonów fryzjerskich. Ciężka praca przyniosła efekty, salony, które poddali rewolucji, stanęły na nogi. Teraz rusza drugi sezon programu „Ostre cięcie”.

„Nie do wiary”
Na granicy snu i jawy, między przypuszczeniem i dowodem, na styku metafizyki i nauki. Tam twórcy programu „Nie do wiary” szukają odpowiedzi na dręczące widzów pytania. Charakterystyczna muzyka, tajemnicza scenografia i charyzmatyczny prowadzący od jesieni znowu na antenie TTV.

„Ola w trasie”
Aleksandra Kutz to kobieta, która żadnej pracy się nie boi! W jesiennej edycji programu Ola znów wyrusza w trasę, by odwiedzić nowe miejsca i podjąć się nietypowych zawodów. Tym razem Ola spróbuje być szybsza od kuriera i sprawniejsza niż niejeden atleta. Jak poradzi sobie z wyprowadzaniem niesfornych czworonogów na spacer i czy handlowanie ubraniami to zadanie dla delikatnej kobiety za kółkiem?

Pasmo „Przekraczamy granice”
Najlepsze dokumenty z całego świata. Poruszające historie opowiedziane z pasją. Dociekliwość i niezwykły profesjonalizm. To wszystko w paśmie „Przekraczamy granice”, w każdy wtorek o godzinie 22:00.

3 września – film dokumentalny „Abażur z ludzkiej skóry”. Przedstawia szokującą teorię: czy rzeczywiście w czasach Holokaustu produkowano abażury z ludzkiej skóry? Jest człowiek, który postanowił odkryć prawdę. Do jakich wniosków doszedł?

Od 10 września na antenie „Łowcy nazistów”, czyli jedna z największych historii detektywistycznych, która zdarzyła się naprawdę. Tajni agenci w poszukiwaniu najbardziej bezlitosnych ludzi w historii świata i próba doprowadzenia ich przed oblicze sprawiedliwości.

5 listopada TTV pokaże historię charyzmatycznego prawnika Rodrigo Rosenberga, który zginął w Ameryce Środkowej. Jeśli oglądasz ten film, to znaczy, że zostałem zamordowany przez prezydenta – to słowa, które padają na początku niezwykłego dokumentu „Zostałem zamordowany”. Miłość, morderstwo, polityka oraz nagranie, które prawie obaliło rząd Gwatemali.

ZAGRANICZNE NOWOŚCI

„Bogaci też płaczą”
Prawdziwe życie ukraińskich milionerek! Cztery zamożne kobiety zdecydowały się uchylić drzwi do swojego życia, które dla niewtajemniczonych może wydawać się bajką. Lecz czy pieniądze rzeczywiście są gwarancją szczęścia?

„Nic osobistego”
TTV zaprasza do świata płatnych morderców! Gwiazda „Rodziny Soprano” Steve Schirrip opowiada o najbardziej szokujących historiach zabójstw na zlecenie. To kanadyjski program kryminalny oparty na prawdziwych zdarzeniach Tylko dla widzów o mocnych nerwach.

„Rodzinny galimatias”
Ten dom to ostoja tradycyjnego bostońskiego stylu życia i… regularne pole bitwy! Mieszkająca w nim rodzina zaciekle broni swoich zwyczajów i toczy wojnę z przybyszami, którzy zaczynają dominować w okolicy.

ZAGRANICZNE KONTYNUACJE

„Taboo”
TTV zaprasza widzów w podróż do najodleglejszych zakątków świata, gdzie styl życia i zwyczaje znacząco odbiegają od tych nam znanych. To co dopuszczalne w jednej kulturze, w innej może być zabronione, obraźliwe albo po prostu tabu.

„Świat bez fikcji”
Jeden z najbardziej uznanych brytyjskich seriali dokumentalnych. Reporterzy „Świata bez fikcji” wyruszają w niebezpieczne i niedostępne części naszego globu. Rozmawiają z ludźmi, którzy doświadczyli największych tragedii: horroru wojny, zawłaszczeń, negatywnych skutków globalizacji.

„Miłosny biznes”
Piękne plaże, jeszcze piękniejsze kobiety i imprezy do białego rana. Tak jawi się kurort Vama Veche na rumuńskim wybrzeżu. Czy to nie idealne miejsce dla naszych austriackich bohaterów „Miłosnego biznesu”?

Źródło: Stavka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *