Jeszcze więcej motosportu w 2019 roku w Motowizji

W 2019 roku na widzów Motowizji czeka jeszcze więcej transmisji, relacji z wyścigów oraz rajdów w Polsce i na świecie. Nie zabraknie również magazynów, między innymi o Formule 1, programów dotyczących historii sportu motorowego czy pokazujących jak wyglądają jego kulisy.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Motowizja

Magazyny o Formule 1

Nowością na antenie Motowizji są pozycje poświęcone Formule 1 – „The Inside Line – Najszybsi z najszybszych” oraz „The Fast Lane”. Pierwszy z nich to cotygodniowy magazyn, w którym prezentowane będą najnowsze wiadomości dotyczące „królowej świata motosportu”, a także ciekawostki techniczne czy sylwetki kierowców. „The Fast Lane” to magazyn, który pozwoli jeszcze lepiej poznać świat najbardziej prestiżowej serii wyścigowej na świecie.

Polski motosport

Natomiast fani krajowego sportu motorowego już mogą szykować się do śledzenia zawodów na naszej antenie. Tak jak rok temu, Motowizja będzie prezentowała wydarzenia z czołowych polskich serii, takich jak Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski w Rallycrossie, 318 IS CUP PL, Historyczne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, Driftingowe Mistrzostwa Polski, Puchar Świata FIA w rajdach terenowych, Kartingowe Mistrzostwa Polski czy IAME Series Poland. Ponadto w ofercie Motowizji pojawi się nowa seria wyścigowa dla prawdziwych entuzjastów sportowych emocji. Szczegóły już wkrótce.

Za kompleksowe podsumowanie wydarzeń w polskim motosporcie będzie odpowiadał magazyn „Motowizja Sport PL”. Natomiast nowe odcinki „Motoikon” przypomną widzom najważniejsze postaci krajowego sportu motorowego minionych lat.

Przedłużenie umowy na transmisję Monster Energy NASCAR Cup Series i innych serii wyścigowych

Ten rok to początek nowego, czteroletniego kontraktu na transmisje Monster Energy NASCAR Cup Series w Polsce. Widzowie ponownie będą mogli obserwować rywalizację w najważniejszej serii wyścigowej Stanów Zjednoczonych podczas trzydziestu sześciu wyścigów sezonu. Oprócz transmisji, na antenie Motowizji będą pokazywane podsumowania wyścigów, a także programy dokumentalne dotyczące historii serii czy też cyklu „Uniwersytet NASCAR”.

Motowizja przedłużyła także prawa do transmitowania takich serii wyścigowych jak ADAC GT Masters, Porsche Carrera Cup Deutschland, Euroformula Open czy Jaguar I-PACE eTrophy, a z FIA WTCR, ABB Formuły E, FIM EWC czy FIA ERC w dalszym ciągu na widzów będą czekać obszerne podsumowania każdej rundy.

Program o historii motosportu

W Motowizji pojawi się także „Classic Races – Z archiwum motosportu”. Jest to seria dokumentalna prezentująca pamiętne momenty w sporcie motorowym. W programie nie zabraknie wspomnień legendarnych sezonów, niezapomnianych zawodów, wybitnych kierowców i klasycznych samochodów, które na zawsze zapisały się w pamięci kibiców.

Źródło: Motowizja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *