Premierę hitu “John Wick” w TV Puls (12 lutego) obejrzało ponad 745 000 widzów (10,40% SHR, All 16-49). Tym samym “John Wick” znalazł się na 5. miejscu najchętniej oglądanych pozycji programowych w historii TV Puls od 2006 roku.

Śledź ofertę kanału TV Puls w PROGRAMIE TV

Premiera filmu “John Wick” wpisuje się w strategię TV Puls, której celem jest dostarczanie widzom niezapomnianych emocji oraz rozrywki na najwyższym poziomie. Kolejnym hitem, który TV Puls pokaże jako pierwsza polska telewizja ogólnodostępna, będzie “Furia” – wojenne widowisko z Bradem Pittem w roli głównej. Premiera w niedzielę 12 marca o godzinie 20:00.

Zarówno “John Wick” jak i “Furia” to filmy pozyskane przez TV Puls w ramach współpracy strategicznej z Monolith Films. Jest to pierwsza tego typu umowa w historii polskiej telewizji naziemnej, zawarta pomiędzy polskim nadawcą i znaczącym regionalnym dystrybutorem. Dzięki współpracy z Monolith Films TV Puls pokaże wkrótce takie hity jak “Gunman: Odkupienie” (w roli głównej Sean Penn), “Człowiek mafii” (w roli głównej Robert De Niro) i wiele innych.

TV Puls stawia również na wielkie emocje sportowe. W najbliższą sobotę 4 marca od godziny 20:00 stacja przeprowadzi transmisję na żywo z gali PL MMA. Na ringu zmierzą się m.in. debiutujący w MMA złoty i srebrny medalista igrzysk olimpijskich w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki, Paweł “Trybson” Trybała, Marcin Naruszczka i wielu innych. Anonserem gali będzie popularny dziennikarz Ireneusz Bieleninik, a walki będą komentować dla widzów TV Puls dziennikarz sportowy Jacek Adamczyk oraz Karol Matuszczak – prekursor brazylijskiego jiu-jitsu w Polsce.

Źródło: Telewizja Puls