„John Wick” jednym z najchętniej oglądanych filmów w historii TV Puls

Premierę hitu „John Wick” w TV Puls (12 lutego) obejrzało ponad 745 000 widzów (10,40% SHR, All 16-49). Tym samym „John Wick” znalazł się na 5. miejscu najchętniej oglądanych pozycji programowych w historii TV Puls od 2006 roku.

Śledź ofertę kanału TV Puls w PROGRAMIE TV

Premiera filmu „John Wick” wpisuje się w strategię TV Puls, której celem jest dostarczanie widzom niezapomnianych emocji oraz rozrywki na najwyższym poziomie. Kolejnym hitem, który TV Puls pokaże jako pierwsza polska telewizja ogólnodostępna, będzie „Furia” – wojenne widowisko z Bradem Pittem w roli głównej. Premiera w niedzielę 12 marca o godzinie 20:00.

Zarówno „John Wick” jak i „Furia” to filmy pozyskane przez TV Puls w ramach współpracy strategicznej z Monolith Films. Jest to pierwsza tego typu umowa w historii polskiej telewizji naziemnej, zawarta pomiędzy polskim nadawcą i znaczącym regionalnym dystrybutorem. Dzięki współpracy z Monolith Films TV Puls pokaże wkrótce takie hity jak „Gunman: Odkupienie” (w roli głównej Sean Penn), „Człowiek mafii” (w roli głównej Robert De Niro) i wiele innych.

TV Puls stawia również na wielkie emocje sportowe. W najbliższą sobotę 4 marca od godziny 20:00 stacja przeprowadzi transmisję na żywo z gali PL MMA. Na ringu zmierzą się m.in. debiutujący w MMA złoty i srebrny medalista igrzysk olimpijskich w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki, Paweł „Trybson” Trybała, Marcin Naruszczka i wielu innych. Anonserem gali będzie popularny dziennikarz Ireneusz Bieleninik, a walki będą komentować dla widzów TV Puls dziennikarz sportowy Jacek Adamczyk oraz Karol Matuszczak – prekursor brazylijskiego jiu-jitsu w Polsce.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *