Jula kolejną wokalistką w „Bitwie na głosy”

Jula jest kolejną wokalistką, po Beacie Kozidrak, która poprowadzi swoją drużynę w trzeciej edycji „Bitwy na głosy”. Jula zdobyła popularność dzięki swoim amatorskim nagraniom umieszczanym w internecie. W ciągu kilku lat utwory jej autorstwa osiągnęły 30 milionów wyświetleń w internecie.

Artystka zaprasza wszystkich chętnych, którzy marzą by śpiewać i chcą pokazać swój talent całej Polsce, do swojego zespołu w programie. Przesłuchania odbędą się już 6 sierpnia, w Miejskim Domu Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży, przy ul. Wojska Polskiego 3. Start godzina 10:00!

Co zadecydowało, że młoda wokalistka zdecydowała się wziąć udział w show?
Bardzo długo zastanawiałam się czy powinnam zgodzić się na udział w programie, gdyż jestem debiutantką i bałam się, że nie znajdę tylu sił, żeby poprowadzić szesnastoosbowy zespół. Jednak pomyślałam o innych osobach, które tak jak ja kochają muzykę. Chciałabym im pomóc pokazać się szerszej publiczności, spełnić ich największe marzenia. Pragnę dać im szansę przeżycia wspaniałej przygody, poznania nowych ludzi i zdobycia doświadczenia – wyznaje Jula.

Chętni muszą przygotować kilka różnorodnych piosenek, które będą wykonywać a capella, w tym jedną w języku angielskim. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, więc warto przygotować utwór, który pokaże skalę możliwości uczestnika. Mile widziane niespodzianki muzyczne przygotowane specjalnie dla artysty, np. oryginalne wersje jego hitów. Wybrani w drodze wstępnych przesłuchań wokaliści zostaną zaproszeni do II etapu, który odbędzie się następnego dnia.

„Bitwa na głosy” pojawi się na antenie TVP2/HD już we wrześniu, a emisja będzie miała miejsce w soboty o godzinie 20:10.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *