Wojciech Modest Amaro i Maciej Nowak, jurorzy polskiej edycji kulinarnego show “TOP Chef”, emitowanego w Telewizji POLSAT, zostali nominowani do Wiktorów 2013 w kategorii odkrycie roku, a Maciej Nowak również w kategorii osobowość roku.

Amaro i Nowak są niewątpliwie wybitnymi osobowościami telewizyjnymi. Wojciech Modest Amaro niekwestionowany autorytet na polskim rynku kulinarnym i najbardziej uznanym na świecie polski kucharz, jest charyzmatycznym przewodniczącym jury jednego z najstarszych i najsłynniejszych kulinarnych show na świecie – “TOP Chef”. W jury tego programu zasiada również Maciej Nowak – teatrolog, wielki smakosz, najbardziej znany krytyk kulinarny w Polsce oraz autor felietonów “Podróże kulinarne Macieja Nowaka”, publikowanych w Gazecie Wyborczej. Zwycięzców nagród dla wybitnych osobowości medialnych poznamy już 29 marca podczas gali, która odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie.

“TOP Chef” i słynne “Spakuj noże i wyjedź!” (Pack your knives and go!) już po raz drugi w Polsce. W każdą środę o godzinie 20:35 – tylko w Telewizji POLSAT.

polsatamaro polsatnowak

Źródło: Telewizja POLSAT