Jury „Domu Wróżek: ponad zmysłami” wybrało ośmiu finalistów

Jury programu „Dom Wróżek: ponad zmysłami” wybrało ośmiu finalistów – pasjonatów ezoteryki. Uczestnicy będą rywalizować w zamkniętej przestrzeni, by udowodnić, że posiadają niezwykłe umiejętności. „Dom Wróżek: ponad zmysłami” to pierwsze w polskiej telewizji reality show z udziałem wróżek i wróżbitów.

Do „Domu Wróżek: ponad zmysłami” trafiło osiem osób, elita polskiej ezoteryki. Zamknięci w domu wróżek pod okiem kamer będą przez całą dobę poddawani rozmaitym próbom mającym zweryfikować ich niezwykłe umiejętności. Poczynania wróżek i wróżbitów na bieżąco będzie weryfikować i komentować trzyosobowe jury: profesjonalna wróżka Oriana, trenerka personalna Barbara Hajduk i socjolog Janusz Bujko. Do domu wróżek trafili: astrolog Sylwester Bandura, wykładowca Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego, tarocista Ezoteriusz Maximus, który w programie będzie bił rekord świata w… ilości przyciąganych do ciała metalowych przedmiotów, Ezoteryk Kosma przekazujący widzom uzdrawiającą energię, Tom Shay’an, który pomaga prowadzić biznes i planuje przepowiadać przyszłość… rolnikom, Wróżka Atis, autorka „Sennika dla Graczy”, podręcznika do nauki Tarota i kart z aforyzmami do samodzielnego wróżenia, Salomea, która dar jasnowidzenia odziedziczyła po kobiecych przodkach w swojej rodzinie, Laura Dorota posługująca się kartami klasycznymi, numerologią i interpretacją snów oraz astropsycholog i uzdrowicielka duchowa Iza Frąckiewicz, która wykorzystuje lecznicze i uzdrawiające moce Roślin i żywiołów.

„Dom Wróżek: ponad zmysłami” to pierwsze w Polsce reality show z udziałem wróżek i wróżbitów. Program na zlecenie Telewizji Puls produkuje ATM Grupa. 12-odcinkowy program prowadzi prezenterka telewizyjna Nina Cieślińska.

tvpulsdomwrozek
Fot.: Studio Flesz

„Dom Wróżek: ponad zmysłami”

Emisja: środa, po filmie, około godziny 22:00

Źródło: Telewizja Puls

One Comment on “Jury „Domu Wróżek: ponad zmysłami” wybrało ośmiu finalistów”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *