Kanał Boomerang rozpoczyna nadawanie w HD

17 kwietnia kanał dla dzieci Boomerang rozpocznie nadawanie w jakości High Definition. Do 7 maja Boomerang w jakości SD zniknie z oferty operatorów.

Sprawdź ofertę kanału Boomerang w PROGRAMIE TV

Boomerang HD zacznie pojawiać się w ofercie kolejnych operatorów od 17 kwietnia. Proces zmiany formatu zakończy się 7 maja, kiedy nadawanie kanału w jakości SD zostanie wyłączone.

Zależy nam na tym, aby stale umacniać pozycję Boomeranga na polskim rynku. Fani klasycznych kreskówek powinni się spodziewać kilku nowości, które zostaną wprowadzone na kanale tego lata, w tym przejście na jakość HD. Jedna rzecz pozostanie bez zmian: cały czas chcemy zapewnić widzom źrodło beztroskiej, familijnej rozrywki, której potrzebuje każde dziecko – mówi Matthias Heinze, Vice President Commercial and General Manager Poland w Turnerze.

W ramówce Boomeranga znaleźć można kontynuacje klasycznych kreskówek ze studia Warner Bros. Animation, takich jak „Nowe Zwariowane Melodie” i „Tom i Jerry Show”, a także zupełnie nowe produkcje: „Królikula” czy „Grizzy i lemingi”. W kwietniu na antenie będzie można obejrzeć m.in. nowe odcinki „Dorotki i Czarnoksiężnika z Krainy Oz” oraz „Pat i świat”.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *