Kanał WP z własną produkcją „Być jak modelka”

W ramówce telewizji WP już 19 lutego o godzinie 18:00 pojawi się pierwszy odcinek cyklu „Być jak modelka”.

„Być jak modelka” to 8-odcinkowa seria o świecie mody produkcji telewizji WP, patronami medialnymi są magazyn Joy i Cosmopolitan oraz radio ZET Chilli.

Bohaterkami programu są dziewczyny pracujące dla najlepszych agencji modowych w Polsce i na świecie. Wszystkie są młode i piękne, ale na tym kończy się wspólny mianownik, bo każda z nich ma inne marzenia i predyspozycje.

Jedne marzą o „high fashion”, inne decydują się na kontrakty reklamowe, jeszcze inne świetnie odnalazły się w cyfrowym świecie modelingu zdobywając popularność przez media społecznościowe. W każdym odcinku poznajemy ich zawodowe i prywatne życie. Zaglądamy też na „backstage” świata mody zdradzając kulisy pokazów czy sesji zdjęciowych.

Prowadzącą projekt „Być jak modelka” jest Aleksandra Szwed. Gospodyni programu pomoże rozszyfrować globalny język mody, pokaże czym zajmuje się booker, dlaczego dziewczyny chcą być first face, jak się dostać do front row i czy na każdym pokazie mody uprawia się periscoping?

Modelki biorące udział w programie to m.in Kasia Smolińska, Luiza Matyba, Sylwia Koronkiewicz, Sandra Najda, Amelia Elis, Aleksandra Ziomka, Ina Henning.

W „Być jak modelka” pojawią się również jako goście specjalni TOP modelki światowego formatu: Maja Salomon, Emilia Nawarecka, Julia Banaś.

Oprócz modelek w programie pojawiają się również: Ewa Fiweki i Mateusz Rogenbuk – bookerzy, Tadeusz Gauer – trener personalny modelek czy Anna Zawada – scautka oraz projektanci, styliści, fotografowie.

„Być jak modelka”

Premiera: niedziela, 19 lutego, godzina 18:00
Emisja: niedziela, godzina 18:00
Powtórka: sobota, godzina 18:00

Źródło: Wirtualna Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *