Kanały Eleven i Eleven Sports w ofercie Orange Polska

ELEVEN SPORTS NETWORK i Orange Polska zawarły umowę, dzięki której abonenci nowej telewizji Orange uzyskają dostęp do kanałów Eleven i Eleven Sports.

Poświęcony piłce nożnej kanał Eleven, a także Eleven Sports, prezentujący inne dyscypliny istotne z perspektywy polskiego widza, znajdą się w ofercie Orange Polska od 22 lutego. Dostęp do transmisji ELEVEN SPORTS NETWORK uzyskają abonenci Pakietu Bogatego. Eleven zajmie na dekoderze pozycję 122, a Eleven Sports – 123.

Abonenci Orange Polska mogą się szykować na wypełniony sportem rok 2016 z ELEVEN – mówi Danny Menken, dyrektor zarządzający grupy ELEVEN SPORTS NETWORK. – Dzięki naszej umowie będą mogli z pierwszego rzędu oglądać relacje na żywo i na wyłączność z wielkich wydarzeń sportowych takich, jak El Clásico, finał FA Cup, Grand Prix F1 i wielu, wielu innych.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości zaoferowania naszym klientom dużej dawki sportowych emocji dzięki kanałom ELEVEN SPORTS NETWORK, które dołączają do naszej nowej oferty. Warto zaznaczyć, że oferujemy oba kanały bez dodatkowych opłat w ramach naszych nowych pakietów telewizyjnych – powiedziała Małgorzata Seck, Dyrektor Kontentu w Orange Polska.

Źródło: ELEVEN SPORTS NETWORK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *