Katarzyna Bujakiewicz ambasadorką kanału Lifetime

A+E Networks realizuje nową produkcję pt. „Wnętrze do poprawki: domy gwiazd”, która już wkrótce zadebiutuje w telewizji Lifetime. W programie będziemy gościć z kamerami w domach znanych Polaków – w mieszkaniach, które wymagają drobnych poprawek, by stały się idealne. Ze strony A+E Networks producentem nadzorującym jest Agnieszka Kubiak, dyrektor ds. lokalnych produkcji, a za produkcję programu odpowiada dom produkcyjny DeLord. Prowadzącą program będzie znana aktora telewizyjna i teatralna Katarzyna Bujakiewicz, która od października pełni również funkcję ambasadorki telewizji Lifetime.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Lifetime

Przytulny i funkcjonalny dom to ostoja i miejsce do wypoczynku – zwłaszcza dla tych, których aktywny tryb życia zmusza do życia w ciągłym biegu. W nowym programie „Wnętrze do poprawki: domy gwiazd” telewizja Lifetime podejmie się ulepszenia domów znanych Polaków, których wnętrza wymagają (nie)małej poprawki. W każdym odcinku projektantka wnętrz Marianna Krystev pokaże także, jak można odnowić bądź odmienić swoją przestrzeń przy zastosowaniu nowoczesnych i kreatywnych rozwiązań. Będzie to również doskonała okazja dla widzów telewizji Lifetime na to, aby dowiedzieć się, jak mieszkają polskie gwiazdy.

W Polsce obserwujemy rosnące zainteresowanie formatami o tematyce wnętrzarskiej, nierzadko z elementami tzw. DIY. Mamy nadzieję, że nasz program, w którym pojawią się również gwiazdy, zaciekawi widzów naszego kanału, a kreatywne rozwiązania zaprezentowane przez naszych ekspertów zainspirują Polaków do zmian w ich własnych czterech kątach – powiedziała Agnieszka Kubiak, dyrektor ds. lokalnych produkcji w A+E Networks Poland.

To dla nas wielkie wyróżnienie, że możemy produkować jedną z pierwszych produkcji telewizji Lifetime na polskim rynku. Mam nadzieję, że efekt naszej współpracy przyczyni się do wzmocnienia pozycji kanału wśród stacji tematycznych – skomentował Piotr Kempa, współwłaściciel domu produkcyjnego DeLord.

Za „Wnętrze do poprawki: Domy gwiazd” odpowiada dom produkcyjny DeLord, który ma na swoim koncie wiele produkcji telewizyjnych m.in.: „Czy na pewno umiesz gotować?” dla Kuchnia+, „Afganistan-Dziewiąta Zmiana” dla TVN Turbo czy „Życie na podium” dla CANAL+ Discovery.

To druga produkcja lokalna telewizji Lifetime w tym roku. Pierwszy lokalny program Lifetime – „Królowe second-handów” prowadzony przez znaną blogerkę i stylistkę Tamarę Gonzalez Pereę – będzie miał premierę we wtorek, 10 października.

Źródło: A+E Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *