Kevin Costner jako John Dutton powraca w drugim sezonie „Yellowstone”! Premiera w Polsce już dziś na Paramount Channel

„Yellowstone” – najczęściej oglądany serial produkcji Paramount Networks powraca na antenę polskiej telewizji! Kevin Costner jako John Dutton nadal toczy walkę z bezlitosnym światem biznesu! Premiera drugiego sezonu „Yellowstone” na Paramount Channel 7 stycznia o godz. 20:00.

Sprawdź ofertę kanału Paramount Channel w PROGRAMIE TV

Serial Taylora Sheridana,  twórcy takich hitów jak obie części „Sicario”, czy czterokrotnie nominowany do Oscara film „Aż do piekła” wywołał niemałe poruszenie. „Yellowstone” opowiada bowiem historię Johna Duttona (Kevin Costner) oraz jego rodziny, właścicieli największego rancza w USA. Ich posiadłość graniczy z terenami należącymi do deweloperów i indiańskiego rezerwatu – wygłodniałych, biznesowych wilków, gotowych zrobić wszystko, by zagarnąć choć część rancza Duttonów, słynnego Yellowstone.

Drugi sezon „Yellowstone” wprowadza widzów w bezlitosny świat. John Dutton i jego rodzina znajdują się w pułapce, gdzie ściany zbliżają się ze wszystkich stron. Nieoczekiwane sojusze, nowi wrogowie i nielojalność grożą rozpadem rodzinnego majątku. W nowym sezonie u boku Kevina Costnera pojawią się zarówno znane już postaci grane przez Kelly Reilly, Wesa Bentleya czy Gila Birminghama, jak i zupełnie nowi bohaterowie, m.in. Neal McDonough wcielający się w rolę rywalizującego z Duttonem właściciela kasyna.

Reakcja amerykańskich widzów na drugi sezon „Yellowstone” nie pozostawia złudzeń – ponad 5 milionów widzów każdego z premierowych odcinków oraz rekordowa oglądalność finału drugiego sezonu sprawiła, że serial wspiął się na sam szczyt listy najchętniej oglądanych produkcji telewizyjnych w 2019 r.

Sprawdź godziny emisji serialu „Yellowstone” w PROGRAMIE TV

Czy polityczne zagrywki i odwrócenie się Jamiego od rodziny sprawią, że ogrodzenia największego amerykańskiego rancza zostaną rozerwane, a potęga rodu Duttonów przejdzie do historii? Na odpowiedzi przyjdzie nam zaczekać do dnia premiery – 7 stycznia o 20:00 na Paramount Channel, gdzie co tydzień zobaczymy po dwa premierowe odcinki drugiego sezonu „Yellowstone”.

Źródło: VIMN Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *