Kino Polska Muzyka z ofertą na czerwiec 2016

Dominika Gawęda z Blue Cafe, Łukasz Zagrobelny i Andrzej Krzywy spróbują swoich sił w kulinarno-muzycznym show „Gwiazdy na talerzu”. Czy uda im się zyskać uznanie szefów kuchni? Dowiemy się w czerwcu w Kino Polska Muzyka.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

W czerwcu w Kino Polska Muzyka zobaczymy kolejne odcinki „Gwiazd na talerzu” – nowej produkcji własnej stacji. W programie gwiazdy muzyczne wcielają się w kucharzy i przygotowują dania z restauracyjnych kart pod okiem szefa kuchni. Kulinarne spotkanie jest pretekstem do ciekawych opowieści o muzyce i gotowaniu oraz najnowszych planach muzyków. W każdym odcinku nie zabraknie również dużej dawki muzyki. W czwartym odcinku Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal z Blue Cafe zmierzą się z chińską sztuką kulinarną (premiera: 1 czerwca). W kolejnej części Łukasz Zagrobelny przygotuje śródziemnomorskie Ceviche z dorady (premiera: 8 czerwca). Wspierać będzie go dyrektor Teatru Muzycznego Roma Wojciech Kępczyński. W szóstym, ostatnim odcinku serii, wystąpi Andrzej Krzywy, lider De Mono (premiera: 15 czerwca). Program prowadzi Agata Solarska – dziennikarka telewizyjna, wieloletnia gwiazda musicalu „Metro”. „Gwiazdy na talerzu” można oglądać w środy o godzinie 22:00, soboty o godzinie 12:00 i niedziele o godzinie 20:00.

W ramach cyklu koncertów z Przystanku Woodstock Kino Polska Muzyka zaprezentuje w pierwszy czwartek czerwca występ Kamila Bednarka z 2014 roku – pierwszy raz w telewizji. Ten koncert zwyciężył w 2014 plebiscycie woodstockowej publiczności, która co roku wybiera najlepsze występy podczas Przystanku Woodstock. Kamil Bednarek, obdarzony głosem rodem z Jamajki oraz wyjątkową energią i radością, rozbujał setki tysięcy fanów. Występowi niecodziennego charaktery dodały niezwykłe efekty świetlne.

W czerwcowej ramówce Kino Polska Muzyka pojawi się więcej rozrywkowej muzyki. W dwóch nowych pasmach: porannym „Obudź się i tańcz!” i niedzielnym „Tak się bawi cała Polska” usłyszymy mix tanecznych przebojów z pogranicza popu, rocka i dance. Na antenę wraca program „Największe Polskie Przeboje”, który będzie można oglądać od poniedziałku do soboty w południe.

Źródło: Kino Polska TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *