Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, od 15 do 17 kwietnia po godzinie 17:00 AMC zaprasza na podwójne seanse z najlepszymi komediami w doborowej obsadzie. W Wielką Sobotę zobaczymy “Szaloną wyprawę Billa i Teda” z Keanu Reevesem i Williamem Sadlerem oraz nietypową komedię romantyczną “Benny i Joon” z Johnnym Deppem i Mary Stuart Masterson. Kolejnego dnia stacja zaprasza na spotkanie z Cher oraz Nicolasem Cage’em w filmie “Wpływ księżyca”. Następnie na ekranie zagoszczą Meryl Streep oraz Roseanne Barr w komedii “Diablica”. Z kolei w lany poniedziałek AMC poleca “Wyrzuć mamę z pociągu” z Dannym DeVito i Billym Crystalem oraz “Baby Boom” z Diane Keaton.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału AMC

“Szalona wyprawa Billa i Teda”
Dalszy ciąg “Wspaniałej przygody Billa i Teda”. Dwójka przyjaciół zostaje zamordowana przez wysłane z przyszłości roboty i trafia do piekła. Szczęśliwie Billowi i Tedowi (Keanu Reeves) udaje się przechytrzyć samą Kostuchę, dzięki czemu trafiają do nieba… i w parę innych miejsc.
Emisja: sobota, 15 kwietnia, godzina 17:15

“Benny i Joon”
Johnny Depp i Mary Stuart Masterson grają główne role w nietypowej komedii romantycznej o chorej umysłowo kobiecie i ekscentryku naśladującym Bustera Keatona, którzy spotykają się na skutek pewnej niezwykłej partii pokera.
Emisja: sobota, 15 kwietnia, godzina 19:05

“Wpływ księżyca”
Loretta Castorini (Cher), młoda wdowa z nowojorskiego Brooklynu, chce ponownie wyjść za mąż. Sprawy komplikują się, kiedy zakochuje się w bracie mężczyzny, który poprosił ją o rękę…
Emisja: niedziela, 16 kwietnia, godzina 17:05

“Diablica”
Ruth (Roseanne Barr) jest wierną żoną i kochającą matką, która cały swój wysiłek wkłada w zaspokojenie potrzeb swojej rodziny. Mimo to jej mąż Bob porzuca ją dla Mary Fisher (Meryl Streep), atrakcyjnej i odnoszącej sukcesy pisarki romansów. Doprowadzona do ostateczności, Ruth postanawia porzucić rolę grzecznej pani domu i zaczyna knuć plan zemsty.
Emisja: niedziela, 16 kwietnia, godzina 19:05

“Wyrzuć mamę z pociągu”
Pisarz Larry (Billy Crystal) zmaga się z brakiem weny twórczej o co obwinia swoją byłą żonę, Margaret. Kobieta wydała jego pierwszą powieść pod swoim nazwiskiem, zdobywając sławę i fortunę. Larry, by zarobić na utrzymanie trudni się prowadzeniem kursu dla osób marzących o karierze pisarskiej. Niespodziewanie, jeden ze studentów (Danny DeVito) proponuje mu nietypową “wymianę”: on zamorduje byłą żonę wykładowcy, a ten w zamian zabije despotyczną matkę ucznia.
Emisja: poniedziałek, 17 kwietnia, godzina 17:25

“Baby Boom”
Nowy Jork, lata 80. J.C. Wiatt (Diane Keaton) to odnosząca sukcesy bizneswoman, której życie wypełnione jest ciągłą pracą. Kiedy otrzymuje wieści o spadku odziedziczonym po dalekiej kuzynce, nie spodziewa się, że nagle jej los zupełnie się odmieni. Jak się jednak okazuje, w ramach spadku J.C. otrzymuje nie czek na pokaźną sumę pieniędzy, lecz… sześciomiesięczną dziewczynkę.
Emisja: poniedziałek, 17 kwietnia, godzina 19:00

Źródło: AMC Networks International – UK