Koncert Curly Heads w radiowej Czwórce

Już w najbliższy weekend Czwórka zagości przy Krakowskim Przedmieściu podczas Nocy Muzeów. W programie imprezy występ – znanego z anteny tej stacji – Dawida Podsiadło wraz z grupą Curly Heads. Liczba miejsc na koncert, który odbędzie się 16 maja o godzinie 21:00 w Auditorium Maximum w Kampusie Uniwersytetu Warszawskiego jest ograniczona, ale zostanie on wyemitowany na antenie radiowej Czwórki.

W tym roku Noc Muzeów na UW rysuje się w żółtych barwach. Czwórka będzie relacjonować wszystkie atrakcje zaplanowane dla zwiedzających i zadba o muzyczną stronę wydarzenia. O oprawę całości zadba DJ Bert znany z anteny radiowej Czwórki oraz DJ Boomy, który towarzyszy corocznemu otwarciu Uniwersytetu w Noc Muzeów.

Muzyczną perełką tej nocy będzie Koncert zespołu Curly Heads. Grupa jest znana słuchaczom Czwórki – to młoda alternatywna kapela, która już zdążyła przewrócić do góry nogami polską scenę muzyczną, m.in. za sprawą ich wydanego w zeszłym roku debiutanckiego krążka „Ruby Dress Skinny Dog”. Wokalistą zespołu jest Dawid Podsiadło, a grupę tworzą także Oskar Bała (gitara), Tomasz Szuliński (gitara), Tomasz Skuta (bas) oraz Damian Lis (bębny).

Godzinną dawkę energetycznego przekazu Curly Heads będzie można na żywo usłyszeć na antenie radiowej Czwórki. Początek koncertu w sobotę 16 maja o godzinie 21:00.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *