Koncert „Kolektywy” w TVP2 i TVP Kultura

W piątek, 24 czerwca o godz. 21:00 w Parku Sybiraków w Rzeszowie odbędzie się koncert „Kolektywy” w ramach międzynarodowego przedsięwzięcia kulturalnego „Wschód Kultury – Europejski Stadion Kultury”. Po raz dwunasty publiczność i widzowie TVP2 oraz TVP Kultura obejrzą na żywo spektakularne widowisko muzyczne, w którym udział wezmą gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

Sprawdź godziny emisji koncertu „Kolektywy” w PROGRAMIE TV

W Rzeszowie na scenie w niecodziennych duetach zobaczymy: Viki Gabor i Malenę z Armenii, Anię Rusowicz i Julię Balei z Ukrainy, Afromental i Tautumeitas z Łotwy oraz Króla i Alyona Alyona z Ukrainy. Występ każdego duetu będzie osobnym, oryginalnym koncertem dopasowanym do estetyki biorących w nim udział artystów i ich muzycznych preferencji.

ESK to festiwal współtworzony przez Narodowe Centrum Kultury, władze Rzeszowa i Rzeszowską Estradę, który co roku gromadzi tłumy mieszkańców i turystów. Odbywa się już po raz dwunasty, a od 2013 roku jest częścią większego projektu – festiwalu Wschód Kultury integrującego środowiska artystyczne miast Polski Wschodniej i artystów krajów Partnerstwa Wschodniego (m.in.: Ukraina, Gruzja, Armenia).

Sprawdź ofertę kanału TVP Kultura w PROGRAMIE TV

Koncert poprowadzi Józef Pawłowski, aktor telewizyjny i filmowy.

Transmisja koncertu „Kolektywy” w piątek, 24 czerwca o godz. 21:00 w TVP2 i TVP Kultura.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *