Koncert „Lato z Naszą Telewizją – Bądźmy razem” w TVP1

W pierwszą niedzielę wakacji, 25 czerwca Telewizja Polska zaprasza na koncert „Lato z Naszą Telewizją – Bądźmy razem”. Wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Pectus, Edyta Górniak, Blanka, Piotr Cugowski oraz Helena Vondráčková. Transmisja od 20:15 w Jedynce i TVP3.

Sprawdź godziny transmisji koncertu „Lato z Naszą Telewizją – Bądźmy razem” w PROGRAMIE TV

Telewizja Polska z okazji rozpoczęcia lata zaprasza na koncert z udziałem gwiazd polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Na scenie w Łowiczu zobaczymy Marylę Rodowicz, Edytę Górniak, Blankę, zespół Pectus, Halinę Frąckowiak, Łukasza Drapałę, Felivers, Dominika Dudka, Ewelinę Gancewską. Nie zabraknie również zagranicznych artystów – w Łowiczu zaśpiewają: Helena Vondráčková, Francesco Napoli, Shanguy oraz duet Shaun Baker i Jessica Jean.

„W dzień gorącego lata” to utwór idealnie wpisujący się w ideę koncertu, a oprócz niego widzowie usłyszą wiele innych przebojów, m.in.: „Solo”, „Sing sing”, „Malovaný Džbánku”, „Lubię wracać tam gdzie byłem”, „La Louze”, „Hey Hi Hello”, „Marina Marina”.

Koncert poprowadzą Tomasz Kammel i Agata Konarska, którzy pomiędzy zapowiedziami kolejnych wykonawców, wspominać będą swoje wakacje i pytać artystów o ich tegoroczne plany na wypoczynek. Zaproszą też widzów do podzielenia się swoimi wakacyjnymi zdjęciami na profilu FB „Bądźmy Razem. TVP”.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

Transmisja w TVP1 po ,,Wiadomościach”. I część o godz. 20:15, II część o godz. 21:05. Transmisja również na antenie TVP3.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *