Koncert laureatów Konkursu Chopinowskiego w TVP Kultura

W nocy z wtorku na środę jury XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina przyznało nagrody i wyróżnienia. Koncert laureatów pokaże 21 października 2015 roku o godzinie 18:50 TVP Kultura.

XVII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina to przede wszystkim wieku sukces wspaniałej muzyki, utalentowanych artystów i kultury wysokiej. Cieszymy się także, że wielkie uznanie u widzów zyskały transmisje Telewizji Polskiej z Konkursu oraz studio festiwalowe i aktywność w mediach społecznościowych. Telewizja Polska postanowiła udostępnić wszystkim zainteresowanym telewizjom nieodpłatnie sygnał z uroczystości I części oficjalnej Koncertu – obejmującej wręczenie nagród laureatom.

Telewizja Polska udostępnia sygnał transmisji TVP Kultura – z logo, głównego kanału TVP relacjonującego Konkurs.

Konkurs Chopinowski jest jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów muzycznych na świecie. Otwiera pianistom drzwi do największych sal koncertowych.

Tegoroczny Konkurs gości przede wszystkim na antenie TVP Kultura. Widzowie tego kanału mogli zobaczyć transmisje ze wszystkich przesłuchań Konkursu Chopinowskiego. TVP Kultura pokaże też koncert laureatów, wraz z oprawą studyjną, komentarzami ekspertów, felietonami, wywiadami z uczestnikami oraz obserwatorami tego wydarzenia.

Transmisje telewizyjne są ściśle połączone z działaniami internetowymi i z mediami społecznościowymi.

Propozycje Telewizji Polskiej w związku z tegorocznym Konkursem Chopinowskim to także transmisja koncertu zwycięzcy w TVP2 HD, retransmisje w TVP Polonia, filmy w TVP Historia, relacje i zapowiedzi w TVP Regionalna, a także informacje w serwisach TVP INFO.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *