Koncert live zespołu Raggabarabanda w radiowej Czwórce

W poniedziałek, 24 października radiowa Czwórka zaprasza na koncert zespołu Raggabarabanda – zwycięzców tegorocznego konkursu „Czwórka Reggae Contest”. Transmisja wydarzenia – dostępna będzie na Facebooku stacji, Czwórkowym kanale YouTube oraz na stronie czworka.online. Start o godz. 22.00 w audycji „Strefa Dread”.

Raggabarabanda to rockowo – reggaeowy zespół z Nasielska, założony na początku 2012 roku. Zagłębiając się bardziej w twórczość muzyczną artystów można usłyszeć rockowy pazur, trochę punka, szczyptę ska i gorący rapowany raggamuffin – zmieszane z dużą ilością pozytywnej energii i dobrej zabawy. Raggabarabanda to finaliści kilku ogólnopolskich przeglądów muzycznych m.in. Emergenza Festiwal, Barabany, Reggaeland Debiuty, a także zwycięzcy II Otwartego Przeglądu Zespołów Muzycznych we Wrocławiu. Są również tegorocznymi zwycięzcami konkursu – „Czwórka Reggae Contest” – organizowanego przez radiową Czwórkę. W swojej karierze zagrali mnóstwo koncertów na scenach klubowych oraz plenerowych w niemal całej Polsce. Muzycy wystąpili dwukrotnie na Woodstocku, a jeden z utworów formacji pt. „Kolory” stał się hymnem „Festiwalu Kolorów” w 2014 roku. Zespół Raggabarabanda w 2016 roku wydał swój debiutancki album pt. „SZOŁ”, na którym znalazło się 12 kompozycji utrzymanych w różnorodnej stylistyce.

Zespół wciąż tworzy, jak również występuje na polskich scenach, przekazując publiczności pozytywne emocje płynące z ich muzyki.

Grupa wystąpi z składzie: Dawid Domała (wokal + teksty), Tomasz Suwiński (bas + chórki), Bartosz Świgoniak (perkusja), Łukasz Kamiński (gitara).

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *