Czerwiec, a zwłaszcza jego początek, to czas, w którym szczególnie pamiętamy o najmłodszych. Już w sobotę 3 czerwca na antenie Polsatu o godzinie 15:00 rozpocznie się transmisja koncertu z Rodzinnego Pikniku z okazji Dnia Dziecka. Druga część koncertu od godziny 19:40.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Polsatu

Na scenie w Otwocku wystąpi plejada gwiazd, m.in.: dziecięcy zespół muzyczny Arka Noego, który zaprezentuje swoje wyjątkowe piosenki “Taki mały taki duży” czy “A gu gu”; Anna Wyszkoni, która zaśpiewa “Czy ten Pan i Pani” oraz “Biegnij przed siebie”; Kayah z swoimi przebojami “Prawy do lewego”, a także “Śpij Kochanie Spij”; Kamil Bednarek, który wykona “Chwile jak te” oraz “List”; Urszula z niezapomnianymi “Konikiem na biegunach” oraz “Dmuchawce latawce wiatr” i Big Cyc z hitami “Makumba” i “Rudy się żeni”. Na scenie w Otwocku wystąpi także belgijski piosenkarz Danzel, który szturmem zdobył popularność w całej Europie singlem “Pump It Up”. Imprezę poprowadzą Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor oraz Maciej Rock. Druga część Koncertu podczas Rodzinnego Pikniku na antenie Polsatu od godziny 19:40.

Podczas Pikniku z okazji Dnia Dziecka, organizowanego w Parku Miejskim w Otwocku, na wszystkich czeka moc atrakcji. Wśród nich: warsztaty tematyczne, symulatory jazdy samochodem WRC i F1, dmuchańce dla dzieci czy tor Segway. Piknik będzie również okazją do podsumowania inwestycji przeprowadzonej przez Fundację Polsat, która w ramach swoich celów statutowych zaangażowała się m.in. w remont Oddziału Pediatrycznego w Powiatowym Centrum Zdrowia w Otwocku. Intensywne prace wystartowały 1 marca br., a już 1 czerwca nastąpi uroczyste otwarcie generalnie wyremontowanego oddziału dziecięcego.

3 czerwca będzie więc doskonałą okazją, aby świętować oddanie do użytku wyremontowanego Oddziału. Fundacja Polsat, która wyremontowała i zmodernizowała Oddział, organizuje podczas Pikniku loterię charytatywną podczas której będzie można nabyć cegiełki i w ten sposób pomóc chorym dzieciom i wesprzeć Oddział Pediatryczny PCZ. Wszystkie losy-cegiełki wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród – między innymi najnowszych telefonów komórkowych, a każda cegiełka to również prezent od firm wspierających Fundację.

Źródło: Telewizja Polsat