Koncert „Walentynki z Polsatem” na antenie Polsatu

W niedzielę, 14 lutego o godzinie 20:00, w urokliwych wnętrzach Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku usłyszymy najpiękniejsze piosenki o miłości! Na żywo zaśpiewają m.in. Beata Kozidrak, Grzegorz Markowski i Patrycja Markowska, Michał Szpak, Anna Wyszkoni, Eleni, Sławomir, Golec uOrkiestra czy Michał Wiśniewski.

Sprawdź godziny emisji audycji „Walentynki z Polsatem” w PROGRAMIE TV

Walentynki to święto miłości! Celebrujmy ten dzień razem z Telewizją Polsat. Jaka jest nasza propozycja? Wspólne gotowanie, następnie romantyczna kolacja w blasku świec… Jeżeli nie macie pomysłu na walentynkowe menu, z pomocą przychodzi Ewa Wachowicz. Już 12 lutego, w piątek o godzinie 19:00 na profilu Instagram Polsatu zapraszamy na live z Ewą, która zaprezentuje dla Was dania na tę wyjątkową okazję. Dlatego nie ma wymówek! Wy zadbajcie o pełną miłości atmosferę, a Polsat zajmie się wyjątkową oprawą muzyczną. Bo nie ma lepszego sposobu by wyrazić swoje uczucia, jak poprzez muzykę.

Ze sceny Opery i Filharmonii Podlaskiej, specjalnie dla widzów Polsatu, ulubieni artyści zaśpiewają na żywo największe przeboje i covery miłosne. Usłyszymy hymn na cześć miłości „The Power of love” w interpretacji Michała Szpaka, Grzegorz Markowski w duecie z córką Patrycją, zaśpiewa jeden z największych hitów, balladę „Niewiele Ci mogę dać”, Beata Kozidrak „zbudzi krew” – „Tą samą chwilą”, Eleni sprawi, że zatracicie się w „Miłości jak w winie” a Anna Wyszkoni sprawdzi„Czy ten pan i pani” są w sobie wciąż zakochani. „A wszystko to bo ciebie kocham”… jak zaśpiewa dla nas Michał Wiśniewski! Będę z nami także Golec uOrkiestra, Paulla oraz zespół Farba. Artystom będzie towarzyszyć Orkiestra pod batutą Tomasza Szymusia. Koncert poprowadzą Wiktoria Gąsiewska i Jurek Mielewski.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Miłosna atmosfera zapanuje również na FB telewizji Polsat, na którym już 10 lutego wystartuje konkurs walentynkowy. Wystarczy wysłać nam zdjęcie i opisać swoją historię miłosną. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 5 zwycięzców, których nagrodzimy niespodziankami. Konkurs będzie trwał od 10 do 14 lutego włącznie. Szczegóły dostępne są na profilu Facebook Polsatu.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *