Konkursy Letniego Grand Prix w Wiśle na żywo w Eurosporcie 1

Ukochana dyscyplina sportowa Polaków powraca! Już w sobotę i niedzielę w Wiśle rozegrane zostaną jedyne w tym sezonie zawody Letniego Grand Prix w skokach narciarskich. Polacy, na czele z Dawidem Kubackim i Kamilem Stochem, jak zwykle będą w gronie głównych faworytów konkursów. Transmisje od 17:00 w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze.

Sprawdź godziny transmisji Letniego Grand Prix w PROGRAMIE TV

W sobotę i niedzielę na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle rozegrane zostaną jedyne konkursy tego sezonu Letniego Grand Prix w skokach narciarskich. Eurosport 1 pokaże na żywo rywalizację najlepszych skoczków świata, wśród których nie zabraknie Polaków, m.in. Dawida Kubackiego, Kamila Stocha, Piotra Żyły i Macieja Kota. Konkursy skomentuje znakomity duet Marek Rudziński – Igor Błachut. Na miejscu zawody relacjonować będzie Kacper Merk, który zapewni ciekawe rozmowy ze skoczkami. Towarzyszyć mu będzie ekspert Eurosportu Jakub Kot, który jak zawsze będzie w nietuzinkowy sposób analizował wydarzenia weekendu. Studio towarzyszące transmisjom poprowadzi Michał Korościel, a jego gościem będzie m.in. Jakub Pieczatowski.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

W minionych latach Polacy znakomicie spisywali się w Letnim Grand Prix. W ubiegłym sezonie klasyfikację generalną wygrał Dawid Kubacki, który wygrywał cykl także w 2017 roku. Triumfator ostatniego Turnieju Czterech Skoczni i ambasador Eurosportu także i tym razem będzie jednym z głównych kandydatów do zwycięstwa.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *