„Kossakowski. Być jak…” premierowo w TTV

Przed widzami pierwszy, premierowy odcinek programu „Kossakowski. Być jak…”, w którym Przemek Kossakowski wcieli się w… Michała Wiśniewskiego, kiedyś najbardziej kolorowego ptaka polskiego show biznesu.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TTV

By go lepiej poznać pełen obaw Kossakowski, odważy się na wspólny przelot. Podczas lotu prowadzący rozpocznie trudną rozmowę z Michałem, który podkreśla, że wie o sobie więcej niż niejeden psycholog. Kossakowski spędzi też czas z rodziną Wiśniewskich, a jego żonę Dominikę zabierze łódką. Z Michałem uda się do lokalnego klubu, by przekonać się jak funkcjonuje wśród ludzi. Zobaczymy też debiut wokalny duetu Kossakowski&Wiśniewski. Czego boi się Michał Wiśniewski, kiedy patrzy w lustro? Jak to jest być najbardziej kontrowersyjną gwiazdą polskiej sceny muzycznej? Co czuł, kiedy był na szczycie i zarabiał miliony, a co kiedy wszystko stracił? Te i wiele innych niewygodnych pytań, Przemek Kossakowski zada liderowi zespołu „Ich Troje”. Wszystko po to, aby w finale odcinka być dokładnie jak… Michał Wiśniewski.

„Kossakowski. Być jak…” ma formułę śledztwa wokół najważniejszych wydarzeń z życia bohatera odcinka. Przemek spróbuje poznać swojego gościa tak blisko, jak to tylko możliwe – od stylu ubierania się i mówienia, po najważniejsze wybory życiowe. Przyjrzy się temu, co jego bohater zrobił w życiu albo, co ciekawsze, czego nie zrobił i dlaczego. Zada pytania, jakich nikt inny jeszcze nie zadał.

„Kossakowski. Być jak…”

Premiera: sobota, 3 września, godzina 22:00

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *