Kreskówka „Mocny Mike” w Boomerangu

Pora na dawkę śmiechu z nowymi bohaterami Boomeranga! Już 16 września widzowie poznają Mocnego Mike’a – zabawnego mopsa o wyrafinowanym smaku, który każdego dnia przeżywa szalone przygody w towarzystwie swoich zwariowanych współlokatorów.

Sprawdź ofertę kanału Boomerang w PROGRAMIE TV

Największym marzeniem bystrego mopsa – tytułowego bohatera nowego serialu Boomeranga „Mocny Mike”, jest, by siedzieć w wygodnym fotelu i rozkoszować się ciszą przy lekturze porannej gazety. Jednak nie dla psa kiełbasa! W posiadłości Mike’a nie ma chwili na nudę – każdego dnia trio kłopotliwych żółwi, niesforny kociak oraz para szopów wpadają na takie oryginalne pomysły, jak kołysanie się na żyrandolu czy urządzanie zjeżdżali z poręczy schodów! Dzielny pies mimo wszystko nie traci nadziei, codziennie wykazuje się ogromną cierpliwością i pod nieobecność właścicieli ratuje swój dom przed zniszczeniem.

Nowa kreskówka „Mocny Mike” pojawi się na antenie Boomeranga w poniedziałek 16 września. Przygody marudnego mopsa można będzie śledzić od poniedziałku do niedzieli od godz. 16.45.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *