„Księżniczka Hania i Grymasek” znów bawią i edukują na antenie MiniMini+

Księżniczka Hania i jej przyjaciel Grymasek wracają w czwartym sezonie serialu. Ten uroczy duet przeniesie wszystkie dzieci do świata pełnego przygód!

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału MiniMini+

Hania i Grymasek odkrywają świat, uczą się w nim funkcjonować i są zawsze chętni do pomocy mieszkańcom dworu. W Pałacu Królewskim mieszkają też Mama Królowa i Tata Król, Ochmistrzyni Viola, Przyjaciel Hani – Franek oraz Kucharka Rozalia. Hania zawsze znajduje wyjście z najtrudniejszej sytuacji, za to Grymasek nie zawaha się narzekać, gdy tylko nadarzy się ku temu okazja. Każda przygoda czarujących bohaterów jest lekcją, z której Hania wyciąga wnioski i dzieli się nimi z widzami. Ekscytujące przygody nie tylko bawią, ale też edukują najmłodsze maluchy!

W ramach kształcenia najmłodszych, MiniMini+ przygotowało specjalne gry edukacyjne online: „Księżniczka Hania i Grymasek – nauka zegara”, która uczy dzieci posługiwania się zegarem i ustawiania właściwej godziny. Dodatkowo w dzień premiery serialu – 25 maja, będzie miała premierę również nowa gra: „Grymasek pomaga domownikom”, która ma uczyć podstawowych czynności takich jak sprzątanie, odkładanie rzeczy na miejsce, a nawet sadzenie roślin i warzyw.

Gry poprawiają percepcję, rozwijają umiejętności motoryczne i wyobraźnię oraz uczą empatii poprzez pomaganie. Nieskomplikowane zasady i edukacyjny charakter są idealnym dopełnieniem bajki dla każdego malucha!

Emisje nowego sezonu są zaplanowane od 25 maja, od poniedziałku do piątku o 14:45 tylko w MiniMini+.

Źródło: CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *