KSW 30 w Polsacie i Polsacie Sport

W sobotni wieczór Polsat i Polsat Sport pokażą jubileuszową 30 galę KSW – Genesis. W walce wieczoru zmierzą się najmłodszy mistrz federacji KSW Borys Mańkowski i Norweg Mohsem Bahariv.

Poznań, jedna z kolebek MMA w Polsce, będzie po raz pierwszy w historii gościł galę KSW. Właśnie stąd decyzja by w walce wieczoru pokazać zawodnika, który, na co dzień reprezentuje barwy poznańskiego klubu Ankosu Zapasy. Borys Mańkowski wywalczył pas mistrzowski na KSW 27 w maju zeszłego roku, w błyskotliwy sposób poddając doświadczonego Aslambeka Saidova. Na grudniowej gali w Krakowie, Mańkowski bez większych problemów poradził sobie z Davidem Zawadą. Teraz w rodzinnym mieście czeka go o wiele bardziej wymagające wyzwanie, gdyż Norweg Mohsem Bahariv to groźny zawodnik. W innych walkach tego wieczoru zmierzą się m.in. nr 2 i 3 kategorii do 77 kilogramów, czyli Rafał Moks z Aslambekiem Saidovem, a także jedyna mistrzyni federacji KSW Karolina Kowalkiewicz z Brazylijką Kalindrą Farią.

Wszystkie walki skomentują Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski. Pojedynki będą zapowiadać Paweł Wójcik i Waldemar Kasta. Gospodarzem studia i reporterem będzie Mateusz Borek, a jego gośćmi Mariusz Pudzianowski, Maciej Jewtuszko i mistrzowie KSW Karol Bedorf i Michał Materla.

Plan transmisji:

Sobota (21 lutego)
KSW 30, godzina 20:05, Polsat
KSW 30, godzina 19:00, Polsat Sport

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *