Kwiecień 2017 w kanale AXN

11 kwietnia detektyw Nick Burckhardt z serialu „Grimm” niespodziewanie odkryje, że posiada nadprzyrodzone moce. 12 kwietnia AXN zaprezentuje produkcję „Czarna lista: Odkupienie” – spin off „Czarnej listy”, w którym grupa elitarnych najemników z listy Reda Reddingtona stara się odkupić swoje winy z przeszłości. Zaraz po nim premiera serialowej adaptacji kultowego „Przekrętu”, w której zobaczymy aktorów znanych z takich hitów, jak Harry Potter czy „Plotkara”. 24 kwietnia AXN pokaże pracę policjantów z Komendy Miejskiej we Wrocławiu w swojej pierwszej produkcji fabularno-dokumentalnej „Rewir”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym AXN

„Grimm” to serial o detektywie Nicku Burckhardt (David Giuntoli). Główny bohater wiedzie ułożone życie u boku swojej ukochanej, Juliette (Bitsie Tulloch), którą planuje poprosić o rękę. Jego świat wywraca się do góry nogami, gdy Nick zaczyna widzieć… potwory. Umierająca ciotka Marie (Kate Burton) wyjawia mu rodzinny sekret – członkowie ich rodu posiadają zdolność rozpoznawania bestii, które ukrywają się pod postaciami zwykłych ludzi. Rodzina od pokoleń ma za zadanie walczyć z nimi. Nick musi pogodzić swoje nowe życie z pracą w policji oraz utrzymać wszystko w tajemnicy przed Juliette i swoim partnerem Hankiem (Russell Hornsby). Jedyną osobą, na której może polegać w nowej sytuacji jest Monroe (Silas Weir Mitchell), który wprowadza go w tajemnice nadprzyrodzonego świata. Premiera serialu „Grimm” we wtorek 11 kwietnia o godzinie 19:00 w AXN. Kolejne odcinki od wtorku do piątku o godzinie 19:00.

„Czarna lista: Odkupienie” to spin off serialu opowiadającego o byłym agencie specjalnym, Raymondzie „Redzie” Reddingtonie. To jeden z najbardziej poszukiwanych przez FBI uciekinierów. „Red” oddał się w ręce FBI składając niecodzienną ofertę – udostępnił władzom listę największych przestępców na świecie i zaoferował pomoc w ich schwytaniu. Fabuła nowej odsłony serialu skupia się na elitarnej grupie najemników, którzy znajdowali się na słynnej „czarnej liście” Reda. Razem rozwiązują problemy, których nawet amerykański rząd nie chce poruszać. W ten sposób próbują odkupić swoje winy z przeszłości. Głównym bohaterem produkcji jest Tom Keen (Ryan Eggold), znany z „Czarnej listy”. W skład grupy wchodzą: przeciwnik Toma, Matias Solomon (Edi Gathegi), Nez Rowan (Tawny Cypress) i haker, Dumont (Adrian Martinez). Ekipą dowodzi Susan „Scottie” Hargrave (Famke Janssen). Premiera serialu „Czarna lista: Odkupienie” w środę 12 kwietnia o godzinie 21:00 w AXN. Kolejne odcinki w środy o godzinie 21:00.

Serialowy „Przekręt” (ang. „Snatch”) to inspirowana filmem Guya Ritchiego z 2000 roku historia grupy dwudziestokilkuletnich naciągaczy. Po napadzie na ciężarówkę pełną skradzionego złota zostają wplątani w szereg nieoczekiwanych zdarzeń. Od tej pory muszą radzić sobie w świecie zorganizowanej przestępczości, ustawianych walk bokserskich i międzynarodowych gangsterów. W jedną z głównych postaci, Charliego Cavendisha – pochodzącego z bogatej rodziny chaotycznego podrywacza, wciela się Rupert Grint (Ron Weasley z serii filmów o Harrym Potterze). Na ekranie partnerują mu Luke Pasqualino („Rodzina Borgiów”) jako pomysłodawca napadu, Ed Westwick („Plotkara”) w roli Sonny’ego Castillo, szefa lokalnej mafii oraz Dougray Scott („Mission: Impossible 2” czy „Uprowadzona 3”), jako ojciec głównego bohatera. Premiera serialu „Przekręt” w środę 12 kwietnia o godzinie 22:00 w AXN. Kolejne odcinki w środy o godzinie 22:00.

Produkcja fabularno-dokumentalna „Rewir” to historia o pracy policjantów z wydziału prewencji. Kamera towarzyszy dwóm policyjnym patrolom, które jako pierwsze przybywają na miejsca zdarzeń. Wszystkie historie wzorowane są na prawdziwych wydarzeniach, odnotowanych w kronikach policyjnych Wrocławia. W serialu zobaczymy m.in. Kacpra Krupskiego („Malanowski & Partnerzy”, „Barwy szczęścia”) oraz Grzegorza Ciągardlaka („Ucho prezesa”). Premiera serialu „Rewir” w poniedziałek 24 kwietnia o godzinie 18:00 w AXN. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *