„Lato Polsat News” w wakacyjne weekendy w Polsacie i Polsacie News

Polsat News wyrusza w Polskę ze swoimi widzami – będzie w najpopularniejszych polskich miejscowościach turystycznych, w których Polacy spędzają wolny czas. Polsat News będzie również namawiał wszystkich do wypoczynku aktywnego i przede wszystkim bezpiecznego.

Sprawdź ofertę kanału Polsat News w PROGRAMIE TV

Od 24 czerwca, przez kolejne 10 tygodni, w wybranych miejscach w Polsce będzie gościć akcja „Lato Polsat News”. Relacje na żywo, rozmowy z interesującymi gośćmi będzie można zobaczyć na antenach Polsatu i Polsatu News.

Polsat News w letnie weekendy będzie gościć w najbardziej malowniczych zakątkach Polski, które warto odwiedzić w trakcie wakacji. W każdą sobotę i niedzielę w poranny paśmie „Nowy Dzień z Polsat News”, w godzinach 6:00-10:00 widzowie zobaczą m.in. relacje na żywo zarówno z tych najbardziej ulubionych miejscowości wypoczynkowych Polaków, jak i tych nieco mniej znanych, ale wartych odwiedzenia. Dziennikarze Polsat News będą rozmawiali zarówno z pasjonatami i znawcami danych miejsc, ale także z turystami oraz mieszkańcami polskich pereł turystycznych, do jakich zawita ekipa Polsatu.

Pasmo uatrakcyjnią wakacyjne prognozy pogody z informacjami m.in. o temperaturach wody akwenów i kąpielisk czy warunkach pogodowych panujących na górskich szlakach, tak aby wszyscy wypoczywali w spokoju i bezpiecznie.

Terminarz i miejsca, w których zagości akcja „Lato Polsat News”:
24-25 czerwca – Kołobrzeg
1-2 lipca – Jarosławiec
8-9 lipca – Krynica Morska
15-16 lipca – Arłamów
22-23 lipca – Otwock
29-30 lipca – Tykocin
5-6 sierpnia – Gdynia
12-13 sierpnia – Białka Tatrzańska
19-20 sierpnia – Rajgród
26-27 sierpnia – Zakopane

Gospodarzami porannego pasma „Nowy Dzień z Polsat News” w wakacyjne weekendy będą Beata Cholewińska, Joanna Górska oraz Michał Giersz.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *