Lato w RMF MAXX pod znakiem festiwali i 20. urodzin stacji

W te wakacje RMF MAXX towarzyszyć będzie słuchaczom na największych festiwalach muzycznych. Wśród nowości ramówkowych znalazły się m.in. „Głosówki z wakacji” i codzienne sety DJ’skie.

Już 1 lipca na antenie RMF MAXX startuje nowa zabawa, która będzie początkiem wielkiego świętowania 20. urodzin stacji, przypadających 27 września. Codziennie słuchacze będą mieli szansę wygrać nawet 20 tys. zł i wiele innych, atrakcyjnych nagród, a w wielkim urodzinowym finale zawalczą o 100 tys. zł.

Przez całe wakacje RMF MAXX będzie obecne na największych festiwalach muzycznych m.in. Beats for Love, Sunrise Festival, Colours of Ostrava i Audioriver Festival. Na antenie pojawią się transmisje i relacje, a słuchacze będą mogli wygrać bilety na koncerty.

W letniej ramówce RMF MAXX znalazło się kilka nowych audycji. W weekendy słuchacze mogą pozdrowić przyjaciół, podzielić się swoją historią z wakacji i usłyszeć siebie na antenie RMF MAXX w programie „Głosówki z wakacji” (12-17).

Również w weekendy część programów będzie nadawana spoza studia radiowego – dziennikarze RMF MAXX w soboty i niedziele pojawią się w różnych, niezwykłych miejscach Polski by opowiedzieć historie z nimi związane.

A codziennie w wieczornym paśmie „MAXX Party MIXX” (pn.-niedz. 20-24) pojawią się największe hity w specjalnie przygotowanych setach DJ’skich.

Źródło: Grupa RMF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *