Legia Warszawa – Pogoń Szczecin w TVP2 HD

Ten mecz zadecyduje o mistrzostwie Polski. Jeśli Legia pokona u siebie w najbliższą niedzielę, 15 maja 2016 roku, Pogoń Szczecin, utrzyma pierwsze miejsce w tabeli. Transmisja spotkania w TVP2 HD.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

W ostatniej kolejce Ekstraklasy kibiców czekają wielkie emocje. Legia Warszawa i Piast Gliwice mają w tabeli po tyle samo punktów. Jeśli oba kluby solidarnie wygrają w niedzielę, mistrzem zostanie Legia. Piast – w przypadku wygranej – musi liczyć na potknięcie drużyny prowadzonej przez Stanisława Czerczesowa.

Spotkanie pokaże TVP2 HD. Po nim zaplanowano także transmisję z ceremonii wręczenia pucharu mistrzom Polski: z Warszawy lub z Gliwic w zależności od wyników ostatniej kolejki. Podsumowanie niedzielnych meczów będzie można znaleźć w poniedziałkowym magazynie „Gol Ekstra” (TVP INFO, godzina 23:30), w którym nie zabraknie także relacji z Gali Ekstraklasy.

Mecz Legia – Pogoń skomentują: Maciej Iwański i były selekcjoner reprezentacji Polski Andrzej Strejlau. Studio poprowadzi Rafał Patyra, a reporterami będą: Jacek Kurowski i Mariusz Jankowski (obaj w Warszawie) oraz Robert El Gendy (Gliwice).

Plan transmisji:

Niedziela (15 maja)
Legia Warszawa – Pogoń Szczecin, godzina 17:45, TVP2 HD

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *