Lifetime i Crime+Investigation z ofertą na czerwiec 2017

W czerwcu kanały dokumentalno-rozrywkowe Lifetime oraz Crime+Investigation (CI Polsat) przygotowały szereg nowości – wśród nich program prowadzony przez Timbalanda pod tytułem „Pop Game” – słynny producent szuka gwiazd muzyki w internecie; kolejny sezon programu „Taki się urodziłem” o osobach z zespołem Downa, jak również poruszający program o matkach osadzonych w więzieniach, które wychowują swoje dzieci.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Lifetime

„Pop Game”
Queen Latifah i Jermaine Dupri zapraszają do swojego programu „Pop Game” z udziałem Timbalanda, jednego z czołowych producentów muzycznych, który będzie w nim oceniał młodych artystów marzących o wielkiej karierze. W ciągu dziesięciu tygodni przejdą oni pod okiem Timbalanda mordercze próby i zmierzą się z wyzwaniami, które mają sprawdzić, czy rzeczywiście posiedli umiejętności niezbędne do występów na największych scenach i arenach świata. Uczestnicy będą się uczyć zachowania przed publicznością, pracować nad indywidualnym stylem, pisać piosenki, kreować własny wizerunek, współpracować z innymi znanymi artystami pop, rozwijać swój talent wokalny i doskonalić się w zakresie choreografii. „Pop Game” nie jest propozycją dla ludzi o słabym sercu ani dla tych, którzy nie są gotowi zagrać o naprawdę wysoką stawkę. Zwycięzca nagra utwór, który wyprodukuje sam Timbaland.
Emisja: sobota, od 3 czerwca, godzina 18:00, Lifetime

„Unreal – telewizja kłamie”
W „Unreal – telewizja kłamie” zaglądamy za kulisy fikcyjnego programu randkowego, w którym młoda producentka Rachel Goldberg (Shiri Appleby) ma za zadanie manipulować uczestnikami, tak by uzyskać maksymalnie dramatyczne i skandalizujące nagrania, których domaga się cyniczna główna producentka Quinn King (Constance Zimmer). Tak poznajemy prawdę o bezwzględnym świecie reality shows, który kreuje własną rzeczywistość.
Emisja 2. serii: środa, od 14 czerwca, godzina 22:00, Lifetime

„Taki się urodziłem”
„Taki się urodziłem” to reality show, który w 2016 roku zdobył nagrodę Emmy. Jego bohaterami jest siedmioro młodych dorosłych, którzy urodzili się z zespołem Downa, oraz ich rodziny i znajomi. W programie przyglądamy się temu, jak realizują swoje pasje i marzenia, pracują, zawierają przyjaźnie, wchodzą w związki uczuciowe i starają się żyć maksymalnie samodzielnie, nie poddając się społecznym oczekiwaniom. Autorzy udzielają też głosu rodzicom, by opowiedzieli nam o radości, jaką sprawia im syn czy córka, i o stojących przed nimi wyzwaniach.
Emisja 2. serii: niedziela, godzina 21:00, Lifetime

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału CI Polsat

„Bezwzględni zabójcy”
Pośród dziewiczych krajobrazów Alaski ludzie giną niepokojąco często. To miejsce, w którym można uciec od wszystkiego, żyć z tego, co się upoluje, ukrywać się na oczach wszystkich. Dla mordercy panują tu wymarzone warunki do popełnienia zbrodni doskonałej. „Bezwzględni zabójcy” przedstawiają – opowiadane z perspektywy rodziny, śledczych, a czasem nawet samych sprawców – historie ofiar brutalnych przestępstw i ich walki o przetrwanie nie tylko z naturą, ale i z drugim człowiekiem.
Emisja: wtorek, od 6 czerwca, godzina 22:00, Crime+Investigation (CI Polsat)

„Dzieci za kratami”
Każdego roku w amerykańskich więzieniach rodzi się aż 10 tys. dzieci. W większości przypadków są one odbierane matkom natychmiast po urodzeniu. Okazuje się jednak, że te, których wychowaniem w krytycznych pierwszych dwóch latach życia zajmowały się matki, znacznie rzadziej mają później problemy z przestępczością, narkotykami, a nawet zdrowiem. W Stanach Zjednoczonych prowadzi się obecnie osiem specjalnych programów, w ramach których osadzone w ciąży mogą zatrzymać swoje dzieci. Uczestniczki jednego z nich, odsiadujące karę w więzieniu w Indianie, poznajemy w cyklu „Dzieci za kratami”. Każda znajduje się na innym etapie programu, a ich historie przeplatają się z opowieściami tych, którym powierzono ich przyszłość.
Emisja: sobota, godzina 21:00, Crime+Investigation (CI Polsat)

„Poligamia: uciec z sekty”
Trzy siostry uciekły z poligamicznej sekty i teraz pomagają innym odzyskać wolność. Andrea, Jessica i Shanell jako młode dziewczyny wyrwały się ze szponów potężnego Klanu Kingston, który działa w Salt Lake City w stanie Utah. Choć od tamtej pory minęło kilkanaście lat, wszystkie trzy z wielkim zaangażowaniem wspierają innych członków sekty, którzy się w niej urodzili i wychowali, ale chcieliby rozpocząć nowe życie na własny rachunek. W każdym godzinnym odcinku siostry współpracują ze znajomymi i nieznajomymi, znajdującymi się na różnych etapach zrywania z poligamią. Jak się przekonamy, jest to proces długotrwały i często bardzo skomplikowany.
Emisja: sobota, godzina 22:00, Crime+Investigation (CI Polsat)

Źródło: A+E NETWORKS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *