Lipcowe premiery na CBS Europa

Kanał CBS Europa zaprasza wszystkich amatorów dobrego kina do oglądania lipcowych premier filmowych.

Sprawdź ofertę kanału CBS Europa w PROGRAMIE TV

W ramach cyklu „Poniedziałek i wtorek z komedią”, dwa razy w każdym lipcowym tygodniu zapraszamy na najzabawniejsze filmy. Wśród nich premierowo pojawi się obraz „Wtyczka” opowiadający o agentach FBI infiltrujących nowojorską mafię, oraz komedia kryminalna „Numer stulecia” z Johnem Travoltą, Lisą Kudrow, Timem Rothem i Billem Pullmanem.

Natomiast w cyklu „Czwartek z dramatem” premierowo będzie można zobaczyć dramaty biograficzne opowiadające o wielkich znanych i lubianych: „Whitney” – biografię ikony popu zrealizowaną przez Angelę Basset, „Toni Braxton: Nie łam mi serca” – historię kariery obdarzonej niesamowitym i charakterystycznym głosem wokalistki RnB, „Ring of Fire” – filmowy portret June Carter – żony Johnny’ego Casha zmagającej się z niełatwym życiem u boku trudnego, uzależnionego od narkotyków mężczyzny, oraz „Betty i Coretta” – historię przyjaźni dwóch wdów po ikonach walki o równouprawnienie w USA, Malcolmie X i Martinie Lutherze Kingu. Cykl filmowych biografii kontynuowany będzie w sierpniu.

Z kolei w weekendy kanał CBS Europa zaprasza na cykl „Romantyczny weekend”, w ramach którego premierowo będzie można zobaczyć: melodramat „Zakochany bez pamięci” z Jimem Careyem i Kate Winslet w rolach głównych, komedię romantyczną „Swaty”, której akcja toczy się podczas odbywającego się w jednym z irlandzkich miasteczek tradycyjnego festiwalu swatów, obraz „Idealny facet” z Heather Locklear i Hilary Duff opowiadający o trudnej sztuce znalezienia miłości, oraz melodramat „Niebezpieczna kobieta” w gwiazdorskiej obsadzie.

Sprawdź godziny emisji filmu „Zakochany bez pamięci” w PROGRAMIE TV

Na filmowe premiery kanał CBS Europa zaprasza już od 4 lipca.

Źródło: CBS Europa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *