„Lub czasopisma” powraca z 2. sezonem do TOK FM

Popularny podcast „Lub czasopisma” wraca z nowym sezonem. Dla TOK FM realizują go autorzy kultowego „Podcasteksu”. Drugi sezon przeglądu prasy lat 90. i 00. będzie liczył 10 odcinków.

Skandale, afery i najważniejsze wydarzenia lat 90. i 00., a to wszystko zrekonstruowane i opowiedziane przy pomocy archiwalnych czasopism. Cykl „Lub czasopisma” powraca z drugim sezonem. Jakie emocje budziła słynna czarna teczka Stana Tymińskiego? Jak Samoobrona blokowała drogi? Czego media dopatrzyły się w słynnych objawieniach maryjnych? I wreszcie jak szykowano się na koniec świata? Między innymi tego słuchacze dowiedzą się od Bartka Przybyszewskiego i Mateusza Witkowskiego, twórców podcastu „Podcastex”, z ich archiwalnej prasówki.

Pierwszy odcinek nowej serii ukaże się 24 kwietnia i będzie dostępny dla wszystkich. Kolejne – wyłącznie dla subskrybentów TOK FM Premium. Podcast „Lub czasopisma” można znaleźć na stronie tokfm.pl oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. Premiery nowych odcinków – w każdą środę.

Autorami cyklu „Lub Czasopisma” są Bartek Przybyszewski i Mateusz Witkowski. Wydawczynią jest Katarzyna Michałowska, a grafiki przygotowała Karolina Klawińska. Publikacjom towarzyszyć będzie promocja wideo w kanałach społecznościowych TOK FM, którą realizują: Joanna Sarwińska i Andrzej Jordan.

Źródło: Grupa Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *