Lutowe premiery seriali w Nickelodeon

Luty zapowiada się bardzo emocjonująco: Kendall z BTR będzie musiał wybrać między dwiema dziewczynami, Victorię opanuje szał zakupów i zimowych wyprzedaży, na horyzoncie pojawią się nieustraszone pingwiny z jednostki specjalnej, a nowy serial „Robot i potwór”, z pewnością podbije serca najmłodszych.

„Big Time Rush”
Nowe odcinki historii czterech przystojnych i utalentowanych chłopaków, którzy postanawiają rozpocząć przygodę ze sceną. Przeprowadzają się z małego miasteczka do Los Angeles, gdzie tworzą boysband „Big Time Rush”. Widzowie mogą śledzić nie tylko karierę muzyczną Jamesa, Logana, Carlosa i Kendalla, ale również ich życie prywatne, w którym ostatnio zachodzą duże zmiany.

„Big Time Surprise”
Kendall i Lucy mają się właśnie pocałować po raz pierwszy, kiedy niespodziewanie pojawia się Beau – były chłopak dziewczyny, który chce ją odzyskać. Natomiast Griffin, manager zespołu, prosi Logana i Carlosa o pomoc w akcji szpiegowskiej.

„Big Time Decision”
Kendall chce poprosić Lucy, by została jego dziewczyną, jednak nieoczekiwanie z Nowej Zelandii wraca Jo, w której chłopak był bardzo zakochany. Teraz Kendall musi wybrać, z którą pięknością się zwiąże. W tym samym czasie przyjaźń Jamesa i Carlosa zostaje wystawiona na ciężką próbę.

„Big Time Babysitting”
Kendall i Logan muszą zająć się legendą rocka – Babylacem. Gwiazdor, mając problemy z pamięcią, stwarza olbrzymie kłopoty, m.in. rujnuje randkę Kendalla. W tym samym czasie, James i Carlos, są zmuszeni do pilnowania Katie – siostry Kendalla. Nie jest to jednak takie proste, bo dziewczyna wcale nie chce ich słuchać.

„Big Time Camping”
Chłopaki chcą pojechać na kamping, jednak w trosce o ich bezpieczeństwo, Gustavo nie pozwala im na to. BTR postanawiają, więc, urządzić leśny obóz w studiu nagraniowym. Zapraszają na „wycieczkę” dziewczyny z The Jennifers oraz Camille i Jo. Przyjaciele zaczynają ze sobą rywalizować, kto jest lepszy w harcerskich umiejętnościach – dziewczyny czy chłopcy.

Nowe odcinki już od 10 lutego, w każdą niedzielę o godzinie 20:10. Dodatkowo na widzów czeka niespodzianka: Nickelodeon wybrał najbardziej romantyczne odcinki serialu „Big Time Rush”, które będą emitowane od 11 lutego do 15 lutego, o godzinie 19:45.

„Victoria znaczy zwycięstwo”
Kolejne odcinki trzeciego sezonu przygód Victorii, utalentowanej dziewczyny, której muzyczna kariera rozwija się w zawrotnym tempie.

„Crazy Ponnie”
Tori zaprzyjaźnia się z nową uczennicą Ponnie, która zachowuje się dosyć dziwnie. Za każdym razem, kiedy Victoria chce ją przedstawić znajomym, dziewczyna znika. Wszyscy myślą, że ich przyjaciółka zaczyna wariować, jednak Tori podejrzewa, że szykuje się coś bardziej złowieszczego. Gościem specjalnym odcinka jest Jennette McCurdy z iCarly.

„Wanko’s Warehouse”
W ulubionym sklepie paczki znajomych szykuje się mega wyprzedaż. Chcąc uniknąć wielkich kolejek, przyjaciele postanawiają ukryć się w sklepie na noc, żeby móc spokojnie wybrać wszystko to, co chcą kupić, zanim tłumy wpadną do sklepu.

„April Fools Blank”
W Hollywood Arts jest pierwszy kwietnia, czyli Prima Aprilis. Tori spodziewa się co najwyżej drobnych psikusów ze strony znajomych. Jednak, to co dzieje się w wokół niej, przerasta jej wszelkie oczekiwania. To wcale nie są żarty!

„The Hambone King”
Ronnie, po tym jak umieszcza w Internecie film, w którym wybija rytm uderzając rękami o swoje ciało (ang. hamboning), zostaje wyzwany na pojedynek o tytuł mistrza tej dyscypliny. Kiedy chłopak zostaje pokonany, Tori postanawia pomóc Ronniemu w rewanżu.

„The Blonde Squad”
Tori, Jade i Cat, po dniu spędzonym na planie nowego filmu, postanawiają rozerwać się, wychodząc do Nozu. Nie zdejmują jednak swoich kostiumów – niebieskookich blond piękności. Podczas wieczoru, między Cat a nowopoznanym chłopakiem zaczyna iskrzyć. Jednak nie jest on świadomy, że aktorka wygląda zupełnie inaczej. Cat boi się, że wyjawienie prawdy sprawi, że Evan straci zainteresowanie jej osobą i odejdzie.

Nowe odcinki już od 3 lutego, w każdą niedzielę o godzinie 19:45.

„Robot i potwór”
Zupełnie nowy serial dla najmłodszych. Fascynujące przygody dwóch kompletnie od siebie różnych przyjaciół: Robota – mechanicznego, ambitnego geniusza oraz beztroskiego, wiecznie szczęśliwego, organicznego potwora. Ta dwójka najlepszych kumpli mieszka w przedziwnym świecie, w którym roboty i potworki, nazywane również mechanicznymi i organicznymi, żyją koło siebie, zjednoczone miłością… do bekonu.
Premiera: poniedziałek, 4 lutego, godzina 15:30
Emisja: poniedziałek – piątek, godzina 15:30

„Pingwiny z Madagaskaru”
Nowe odcinki zawsze gotowych do tajnych misji pingwinów już wkrótce! Tym razem Król Julian chce za wszelką cenę spróbować strzeżonych przez Bada i Binga afrykańskich bananów. Kichnięcie Ricco spowoduje natomiast zawalenie się siatki tuneli znajdujących się pod Zoo. Pingwin poprosi o pomoc cztery słodziutkie bobry. Czy ten pomysł okaże się dobry?
Premiera: poniedziałek, 18 lutego, godzina 16:20
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 16:20
Powtórka: poniedziałek-piątek, godzina 19:20

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *