Magazyn „Studio Weekend” na antenie Polsatu

We wrześniu startuje nowy lifestylowy magazyn Telewizji POLSAT – „Studio Weekend”. Od sztuki uwodzenia do kulinariów, od relacji z ekskluzywnych pokazów mody po kulisy największych produkcji filmowych. Nowy poranny talk show nadawany na żywo w sobotnie przedpołudnia to dziewięćdziesiąt  minut wypełnionych niecodziennymi spotkaniami i rozmowami. Program poprowadzi intrygujący duet eksmałżonków: Krzysztof Ibisz i Anna Zejdler-Ibisz. Emisja premierowego odcinka w sobotę 15 września o godzinie 10:45.

„Studio Weekend” to zupełnie nowa pozycja w ramówce Telewizji POLSAT. Nadawany w sobotnie przedpołudnia magazyn będzie weekendowym, lekkim w formie, przeglądem najciekawszych wydarzeń tygodnia z wielu dziedzin – rozrywki, showbiznesu, stylu życia, czy spraw społecznych. Nie zabraknie również tematów poradnikowych.

„Studio Weekend” to rodzaj porannego talk show z udziałem gości – dziewięćdziesiąt minut wypełnione niecodziennymi spotkaniami, rozmowami, relacjami z wydarzeń ze wszystkich możliwych dziedzin życia, które interesują ciekawego świata współczesnego człowieka – swoisty przewodnik kulturalny i towarzyski. Istotnym elementem programu będą cykle tematyczne, m.in.: showbiznes, kultura popularna, styl życia, dom i wnętrze, moda i uroda, podróże.

W pierwszym odcinku zobaczymy jurorkę „Tylko taniec” i odtwórczynię jednej z głównych ról w serialu „Przyjaciółki” – Joannę Liszowską, która opowie m.in. o swoim życiu na walizkach pomiędzy Polską i Szwecją, jak i o godzeniu spraw zawodowych z wychowywaniem córki; aktora Filipa Bobka – już jesienią wcieli się w rolę nowego konsjerża Tomka w „Hotelu 52” – który, jak się okazuje, skrywa w życiu prywatnym pewną słodką tajemnicę związaną z uporczywą dietą; nietuzinkowe małżeństwo Jan Nowicki – Małgorzata Potocka w rozmowie z Agnieszką Popielewicz opowie o swoim przyjęciu weselnym w remizie, z kolei Dorota Rabczewska opowie o tym, jak narodziła się Doda… w „Barze”, natomiast Dorota Zawadzka doradzi rodzicom co zrobić, aby ich ukochane dziecko przestało płakać.

Program będzie realizowany na żywo z jednej z hal Soho Factory na warszawskiej Pradze. Poprowadzi go zaskakujący duet eksmałżonków – Krzysztof Ibisz i Anna Zejdler-Ibisz.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *