Majówka 2022 w CBS Europa

Majówka z CBS Europa upłynie przede wszystkim pod znakiem nietuzinkowych, rozbawiających do łez i zaskakujących komedii. Na antenie pojawi się między innymi komediodramat „Truman show”, czyli historia mężczyzny, którego życie to reality show nadawane bez jego wiedzy 24 godziny na dobę. Premierowo zostaną wyemitowane komedie: „Ostrza chwały”, czyli zwariowana historia dwóch rywalizujących ze sobą łyżwiarzy figurowych oraz „Oldschool: Niezaliczona” – obraz o trójce przyjaciół i ich niespodziewanym powrocie do studenckich lat. W pierwszy majowy weekend widzowie będą również mieli okazję obejrzeć kultowy miniserial „Powrót do Edenu” – opowieść o dziedziczce fortuny Stephanie i jej zemście na byłym mężu i przyjaciółce, którzy ją zdradzili.

Sprawdź ofertę kanału CBS Europa w PROGRAMIE TV

Kolacja dla palantów
Złośliwy żart przełożonych czy realna szansa na awans? Paul Rudd i Steve Carell w amerykański, remake’u francuskiej komedii.
Tim Conrad może dostać awans, jednak zanim to nastąpi, musi wziąć udział w kolacji u swojego szefa. Nie jest to zwykłe przyjęcie, bowiem każdy z zaproszonych kandydatów ma przyprowadzić ekscentryka obdarzonego jakimś niezwykłym talentem. Największy dziwak wygrywa, a jego „promotor” trafia do kadry kierowniczej. Julie, narzeczona Tima, jest oburzona tym pomysłem. Lecz zupełny przypadek sprawia, że następnego dnia Tim potrąca na ulicy pracownika skarbówki Barry’ego Specka, który z dumą prezentuje mu swoje hobby – kopie dzieł znanych mistrzów z myszami w roli głównej. Tim nagle czuje, że jego szansa na awans rośnie…
Święto Pracy – 1 maja o 16:50

Sprawdź godziny emisji filmu „Kolacja dla palantów” w PROGRAMIE TV

Truman Show
Jim Carrey i poruszająca krytyka współczesnych mediów.
Truman Burbank jak co rano wychodzi do pracy. Mieszka wraz z uroczą żoną Meryl w małym nadmorskim miasteczku. Pracuje jako agent ubezpieczeniowy i całe jego życie to właściwie rutyna. Tego dnia droga do pracy zostaje zakłócona dziwnym incydentem. Truman jest przekonany, że spotkany przez niego mężczyzna to nieżyjący ojciec. Niebawem kolejne oznaki każą Burbankowi zastanowić się nad otaczającą rzeczywistością. Mężczyzna ma niepokojące wrażenie, że bierze udział w jakimś eksperymencie.
Święto Pracy – 1 maja o 19:00

Ostrza chwały
Dwóch rywali na lodowisku zostaje zmuszonych do połączenia sił.
Chazz Michael Michaels i Jimmy McElroy od lat rywalizują w męskim łyżwiarstwie figurowym. Weteran Chazz i chłopięcy Jimmy nie przepadają też za sobą poza lodowiskiem. Gdy drobna sprzeczka na podium przeradza się w bójkę, obaj panowie dostają dożywotni zakaz występów solowych. Upokorzeni łyżwiarze wpadają jednak na szatański pomysł – wyścig po złoto jako pierwsza para męska…
Święto Pracy – 1 maja o 21:00 PREMIERA oraz Święto Konstytucji 3 Maja – 3 maja o 19:10

Wpadka
Przypadkowa noc, przypadkowa ciąża i… przypadkowa para.
Alison to młoda pracownica stacji telewizyjnej. Mieszka w Los Angeles, ma kochającą starszą siostrę i właśnie dostała awans. Ben żyje jak wieczny student — mieszka z grupą kumpli, z którymi planuje założyć stronę z biustami gwiazd kina, i nieustająco pali trawę. Alison i Ben wpadają na siebie w klubie i lądują w łóżku. Parę tygodni później dziewczyna orientuje się, że jest w ciąży. Mimo że różni ich wszystko, Alison i Ben dla dobra dziecka postanawiają być razem.
Święto Pracy – 1 maja o 22:50

Powrót to Edenu
Stephanie Harper, dziedziczka jednej z największych australijskich fortun, po raz trzeci wychodzi za mąż. Jej wybrankiem jest przystojny Greg Marsden. Ciepła, niezbyt atrakcyjna oraz niepewna siebie kobieta bezgranicznie ufa nowemu mężowi. Para postanawia spędzić miesiąc miodowy w posiadłości rodziny Harperów – Edenie. Dołącza do nich najlepsza przyjaciółka Stephanie, Jilly Stewart. Dla bohaterki to szczęśliwy czas z ludźmi, których kocha. Jednak Greg i Jilly nie są wobec niej szczerzy. Podczas wyprawy łowieckiej na krokodyle Marsden namawia kobiety na wycieczkę na mokradła i oglądanie zachodu słońca. Gdy Stephanie dostrzega ogromnego krokodyla zbliżającego się do łódki, Greg wpycha ją do wody i obserwuje jak zwierzę atakuje jego żonę. Okaleczoną i niepamiętającą kim jest kobietę znajduje mieszkający na odludziu staruszek, który ratuje jej życie. Dzięki pomocy chirurga plastycznego, doktora Marshalla, bohaterka jako Tara Welles wraca do Sydney, by zemścić się na ludziach, którzy ją zdradzili.
Dzień Flagi – 2 maja o 15:55 (odcinki 1-3) oraz Święto Konstytucji 3 Maja – 3 maja o 16:10 (odcinki 4-6)

Sprawdź godziny emisji „Powrót do Edenu” w PROGRAMIE TV

Grease
Wakacyjna miłość i szkolne rozterki. Oraz duet Newton-John Travolta w musicalowym klasyku.
Wakacyjna miłość połączyła Sandy i Danny’ego. Młodzi obawiają się, że czas szkoły będzie jednocześnie czasem rozstania, gdyż mieszkają daleko od siebie. Zrządzeniem losu Sandy nie wraca do Australii, lecz zostaje w USA. Trafia do liceum Rydell High, gdzie uczęszcza także Danny. Jednak ich uczucie zostanie wystawione na wiele prób. Dwa zwalczające się gangi i Danny na czele jednego z nich to gwarancja poważnych kłopotów.
Dzień Flagi – 2 maja o 18:55

Zmowa pierwszych żon
Trzy porzucone przez mężów koleżanki – Diane Keaton, Bette Midler i Goldie Hawn – pragną zemsty…
Na pogrzebie Cynthii, która popełniła samobójstwo dzień po ślubie swojego byłego męża, spotykają się jej przyjaciółki z college’u. Drogi kobiet rozeszły się, każda poukładała sobie życie. Teraz stoją na rozdrożu, gdy okazuje się, że ich mężowie zostawili je dla młodszych kobiet. Annie czuje się głęboko zraniona zdradą Aarona z jej terapeutką. Brenda nie może znieść trzpiotowatej kochanki Mortona, a starzejąca się aktorka Elise z przerażeniem odkrywa, że ma zagrać matkę nowej towarzyszki Victora. Ponownie zjednoczone kobiety postanawiają założyć Klub Pierwszych Żon i zemścić się na niewiernych małżonkach.
Dzień Flagi – 2 maja o 21:00

Wredne dziewczyny 2
Niełatwy licealny czas może być jeszcze trudniejszy, gdy trafiasz na… wredne dziewczyny.
Jo Mitchell przenosi się do nowej szkoły, gdzie szybko trafia na typowe podziały. Gwiazdami są tutaj trzy niezbyt inteligentne, ale „trzymające władzę” dziewczyny, zwane złośliwie plastikami. Zrobią wszystko, aby nie utracić swojej pozycji w szkole i każdą nową uczennicę przyjmują raczej niechętnie. Jo stara się trzymać od nich z daleka, lecz znajomość z outsiderką Abby zwraca uwagę „elity”. Od tego momentu wszystko stanie na głowie…
Dzień Flagi – 2 maja o 23:00

Old School: Niezaliczona
Trzech kumpli postanawia przypomnieć sobie czasy młodości i niechcący znów ląduje w college’u.
Kiedy Mitch rozstaje się z dziewczyną, jego przyjaciele postanawiają przywołać najlepsze wspomnienia z czasów studenckich. Nowo wynajęty dom Mitcha ma stać się centrum rozrywki, o co zadbają znudzony rodzinnym życiem Beanie oraz przerażony małżeńską monotonią Frank. Pech chce, że budynek zostaje przejęty przez ich Alma Mater, więc aby w nim zostać, panowie muszą wpisać się w uczelniane wymogi i… założyć bractwo. Ku rozpaczy Pritcharda – niegdyś uczelnianego fajtłapy, a dziś dziekana.
Święto Konstytucji 3 Maja – 3 maja o 21:00 PREMIERA

Sztuka zrywania
Rozstanie po latach związku nie jest łatwe, szczególnie gdy żadna ze stron nie zamierza się wyprowadzić.
Brooke i Gary od lat są parą. Ona pracuje w galerii sztuki, on razem z braćmi prowadzi firmę organizującą wycieczki turystyczne po Chicago. Mają wspólne mieszkanie, przyjaciół i wydaje się, że również pasje. Jednak nic bardziej mylnego. Brooke czuje się odpowiedzialna za pracę, dom i Gary’ego. On po powrocie do domu marzy tylko o chwili dla siebie, czyli o oglądaniu sportu i grach wideo. Pewnego wieczora, po rodzinnej kolacji Brooke nie wytrzymuje i zrywa ze swoim chłopakiem. Lecz żadne z nich nie chce opuścić mieszkania. Choć już osobno, wciąż żyją na jednej przestrzeni…
Święto Konstytucji 3 Maja – 3 maja o 22:50

Sprawdź godziny emisji filmu „Sztuka zrywania” w PROGRAMIE TV

Źródło: CBS Europa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *